Skocz do zawartości
pelikan7

Hosting dla małego portalu

Polecane posty

Cześć,

 

jakiś czas temu zacząłem hobbystycznie pisać stronkę związaną z jedną z gier online. Z czasem stronka się rozrosła i na mój aktualny hosting dostaje zadyszki, w związku z czym zaczynam powoli szukać alternatywy.

 

Aktualnie baza danych ma pojemność 1GB i rozrasta się mniej więcej o 250MB miesięcznie. Dziennie mam pomiędzy 200 a 500 wizyt użytkowników, czasem w ramach promocji liczba potrafi przekroczyć tysiąc. Docelowo zakładam, że aktualna liczba może się podwoić.

 

Dodatkowo, lekko "bombarduję" hosting zapytaniami z crona - co minutę średnio odpytuję 2-3 skrypty.

 

Na razie nie chcę podawać budżetu, ale nie chcę za dużo wydać ze względu na to, że strona na chwilę obecną nie przynosi dochodu.

 

Czekam na sugestie i porady - jeżeli nie chcecie podawać konkretnych hostingów i planów, to wystarczy mi informacja, jaki typ usługi będzie mi potrzebny.

 

Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam o12, pakiet najtańszy kupiony w promocji. Niestety od kilku dni nawet nawet wyświetlenie strony kontaktowej zajmuje około 4 sekund, więc jest słabo.

 

Myślę, że byłbym gotów wydać około 200zł na pół roku lub 300 na cały rok. Jeśli to za mało, proszę, wyprowadźcie mnie z błędu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Za 300 PLN za rok to dostaniesz tutaj od groma różnych dobrych ofert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam o12, pakiet najtańszy kupiony w promocji. Niestety od kilku dni nawet nawet wyświetlenie strony kontaktowej zajmuje około 4 sekund, więc jest słabo.

 

Myślę, że byłbym gotów wydać około 200zł na pół roku lub 300 na cały rok. Jeśli to za mało, proszę, wyprowadźcie mnie z błędu ;)

 

Jeśli szukasz czegoś porządnego, to zapraszam do nas, na start nasza Seria Basic:

 

http://www.pl.mzone.uk/shared/basic

 

lub jeśli szukasz czegoś mocniejszego seria PRO: http://www.pl.mzone.uk/shared/pro

 

Wspólne cechy serwerów:

  • Każdy serwer otrzymuje dostęp do aż 4 kopii zapasowych wykonywanych w okresach 24h, co 7 dni, co 30 dni ...
  • Serwer posiada wykresy obciążeń pokazujące dokładne obciążenie generowane przez Twoją stronę ...
  • Serwer jest monitorowany aż na 4-ch profesjonalnych platformach monitorujących, odpytywanie serwera co 30 sekund ..
  • Oferujemy jeden z lepszych i niezawodnych supportów, działamy także w dni świątecznie i niedziele ....
  • Miła i sympatyczna obsługa, zawsze chętna do pomocy ....
  • Darmowa domena i 2 miesiące gratis przy opłacie rocznej ..
  • Bezproblemowa zmiana serwera na mocniejszy ...
  • Darmowa migracja danych na nasze serwery ...

Zapraszam do skorzystania z naszej oferty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×