Skocz do zawartości
Akeno

Serwer dedykowany pod serwery gier

Polecane posty

Witam

 

Potrzebuję porady jaki serwer wybrać interesuje mnie zakup jednego z serwerów dostępnych na poniższych stronach:

https://www.kimsufi.com/pl/serwery.xml https://www.soyoustart.com/pl/serwery-essential/

 

Serwer będzie wykorzystywany pod serwery CS:GO (4-5 serwerów).

Z oferty kimsufi interesuje mnie KS-5 a z SoYouStart E3-SAT-3 lecz nie wiem który będzie wydajniejszy.

Jeśli macie jakieś inne propozycje do 200zł/brutto msc to proszę o podanie.

 

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz sys. Do Cs go potrzebny jest mocny procesor. Dodatkowo sys oferuje szybszy internet.

 

W ofercie Kimsufi jest 8 rdzeni 8 wątków a na SYS jest 4 rdzenie 8 wątków więc chyba SYS jest słabszy od tego z Kimsufi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zainteresuj się SYS w wersji GAME?

 

Muszę zmieścić się w budżecie do 200zł gdyż jeden serwer który już posiadamy dość trochę kosztuje.

Pozatym oferta GAME jest na i7 4790k a mnie bardziej interesuje Xeon

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DELL® PowerEdge R220 Xeon® E3 1230 v3 2x1TB SOFT 32GB ram IDRAC - 120 zł netto lokalizacja Paryż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DELL® PowerEdge R220 Xeon® E3 1230 v3 2x1TB SOFT 32GB ram IDRAC - 120 zł netto lokalizacja Paryż

 

Gdzie można dorwać taką ofertę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

W ofercie Kimsufi jest 8 rdzeni 8 wątków a na SYS jest 4 rdzenie 8 wątków więc chyba SYS jest słabszy od tego z Kimsufi?

1 serwer na rdzeń 2.0ghz to mało Edytowano przez diceboy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaką grę chcesz stawiać? Bo jeśli CSGO to na tym 2.0ghz 15 slotów maks postawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bawiłbym się w gry na KSie, zwłaszcza, jeżeli ma to iść pod publikę. Katorga w każdym calu. Dorzuć i weź SYS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaką grę chcesz stawiać? Bo jeśli CSGO to na tym 2.0ghz 15 slotów maks postawisz.

W dodatku ledwo i oczywiscie tickrate 64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Muszę zmieścić się w budżecie do 200zł gdyż jeden serwer który już posiadamy dość trochę kosztuje.

Pozatym oferta GAME jest na i7 4790k a mnie bardziej interesuje Xeon

 

Pod gry to jednak i7 jest lepszym rozwiązaniem. Nie umniejszając oczywiście xeonowi, ale tutaj liczy się bardziej wydajność pojedynczego rdzenia, która w przypadku i7 jest wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×