Skocz do zawartości
glassini

Portal typu oferia na rynkach zagranicznych?

Polecane posty

Cześć. Szukam jakiegoś portalu dla szefa typu oferia, sprawdzonego i skutecznego na rynki Niemiec, Norwegia, Włochy, Szwecja. Znacie takie miejscówki? Nie chce nic typu oferteo gdzie płaci się za "pokazanie" danych kontaktowych gdyż jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

freelancer.com (od kilku lat jest na polskim rynku pod domeną .pl - najwięcej wykonawców/zleceniodawców z USA i UK ale jest to międzynarodowy portal (więc z niemiec, szwecji jak najbardziej również) )

Edytowano przez Rafiki (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

freelancer.com (od kilku lat jest na polskim rynku pod domeną .pl - najwięcej wykonawców/zleceniodawców z USA i UK ale jest to międzynarodowy portal (więc z niemiec, szwecji jak najbardziej również) )

 

Dzięki wielkie, zapomniałem w ogóle o jego istnieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

W Polsce 90% osób i tak na olx pcha takie ogłoszenia, więc nie dziwię się że nie dostałeś nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kamikadze według Ciebie więcej tego typu ogłoszeń można znaleźć na olx jak na oferia?

Tworzenie stron www, opisy produktów uda się coś znaleźć akurat na oferia..Dla wykonawcy oczywiście bo szukających kogoś do wykonania jest zdecydowanie więcej osób.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jakiś czas temu przeglądałem po kilka godzin olx. Jak odsiejesz sobie te ogłoszenia z angielskim, francuskim i arabskim perfect to pozostaną te ogłoszenia już normalne. Sporo jest takich właśnie. Sam znalazłem nawet pare na administracje serwerami, przeróbki stron itp.

 

Prócz tego na FB jeszcze na grupach typu wordpress, joomla, prestashop dużo osób szuka takich osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×