Skocz do zawartości
kawasaki

mintshost.pl co się dzieję?

Polecane posty

Witam Serdecznie,
VPS z mintshost rusza się jak mucha w smole, cały dzień jest lipa a oni na zgłoszenie z przed 2 dni jeszcze mi nie odpisali...? Ma ktoś problemy ?
Ping na wp.pl puszczony i 41% utraconych pakietów:

--- wp.pl ping statistics ---
29 packets transmitted, 17 received, 41% packet loss, time 80338ms
rtt min/avg/max/mdev = 17.995/23.126/28.733/3.753 ms
Co to sie porobilo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro są takie lossy to pewnie atak na któregoś VPSa na tej samej maszynie.

Jakiś czas temu też miałem problem z jednym VPSem w MH na niefortunnym hoscie i takie sytuacje zdarzały się prawie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciło troche do normy, ale rano tez tak bylo, ze mulilo i wracalo, to nie pisałem ticekta ale po calym dniu to juz przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda jak znieśli blackholing na rzecz filtracji czy tam jej braku.

Ogólnie jednak sama wydajność serwerów po wchłonięciu przez H88 się poprawiła niestety kosztem supportu.

Edytowano przez MatX_ (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ja piernicze, nie odpisują mi od 3 dni a mój serwer muli jak cholera, zalogowanie sie do niego to już wyczyn, a wejście do katalogu to cud...
Jest tutaj ktoś z mintshost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

daj na priv nr ticketa i sprawdzimy co nie tak

Zadzwoniłem już do was, konsultant otworzył zgłoszenie nowe i ogarnia temat, ma dać znać - bo na pewno coś jest nie tak, muli że nie mogę przez putty się zalogować, bo po wpisaniu loginu na wyświetlenie się hasła czekać musze 10minut :D

A strona się ładuje jakies 20minut :)

Ogarniają, więc mam nadzieję że będzie git - może mój problem z mailem też rozwiążą, kolega pod postem dał podpowiedź, że może porty sie zablokowały, a jak taki problem u nich z netem to moze też mail przez to przestał działać? Bo to w porównywalnym czasie się wydarzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ja piernicze, nie odpisują mi od 3 dni a mój serwer muli jak cholera, zalogowanie sie do niego to już wyczyn, a wejście do katalogu to cud...

Jest tutaj ktoś z mintshost?

3 dni to pikuś, ja miałem serwer vps który już dawno powinien zostać wyłączony a zamiast tego jest ujemna data okresu ważności a serwer wciąż działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 dni to pikuś, ja miałem serwer vps który już dawno powinien zostać wyłączony a zamiast tego jest ujemna data okresu ważności a serwer wciąż działa :D

No to nieźle...

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VPS to pikuś, ja mam serwer dedykowany, który nadal działa, pomimo tego, że nawet zostało to zgłoszone, że jest już po terminie i właściwie to powinni go wyłączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VPS to pikuś, ja mam serwer dedykowany, który nadal działa, pomimo tego, że nawet zostało to zgłoszone, że jest już po terminie i właściwie to powinni go wyłączyć :)

nie no stary, jesteś poszkodowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no stary, jesteś poszkodowany

 

Nie stawiam się w takiej roli :) Wręcz przeciwnie.

 

Co do tej sytuacji, to widzę, że z dedykami już zrobili porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×