Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam

Mam server VPS i chciałbym zainstalować tam pocztę bądź coś co przekazuje maile wysłane na mojego VPS do np Gmaila bo o takim czymś czytałem tylko nie wiem jak się do tego zabrać. Ktoś może wie co i jak?

Edytowano przez Freszowaty (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo mailcow, ogólnie z gmailem będziesz miał dość ciężko

 

Czemu? Zwykły forward na gmaila nie wystarczy? Ja tak miałem zrobioną uczelnianą pocztę ładnych 10 temu. Zwykła regułka w procmail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmho

Ah, sądziłem że chcesz z vpsa na różne konta gmaila wysyłać maile, gmail lubi traktować to jako spam, ale jeśli tylko forward to nie ma żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, sądziłem że chcesz z vpsa na różne konta gmaila wysyłać maile, gmail lubi traktować to jako spam, ale jeśli tylko forward to nie ma żadnego problemu.

 

Akurat to nie ja jestem autorem tematu.

 

Myślę, że autor chce wysyłać na kilka kont. Ale dalej uważam, że zwykły forward wystarczy. Dla każdego adresu zrobić forward i powinno działać.

 

A jak coś wpadnie w spam to niestety wpadnie - na to nie ma wyjścia, Ale dopóki serwer nie znajdzie się na blackliście albo nie zacznie przekraczać limitów Gmaila to nie powinno być chyba większych problemów?

 

Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmho

 

A jak coś wpadnie w spam to niestety wpadnie - na to nie ma wyjścia, Ale dopóki serwer nie znajdzie się na blackliście albo nie zacznie przekraczać limitów Gmaila to nie powinno być chyba większych problemów?

 

Mylę się?

 

Z gmailem jest ten problem, że zazwyczaj nie lubi "obcych" domen, mimo poprawnych ustawień, domeny mającej kilka lat, google i tak lubi wrzucić moje maile do spamu ;)

 

 

 

Mam adres np admin@mojadomena.pl gdzie domena jest podpięta pod vpsa i chce żeby wiadomości albo przychodziły na server albo były przekierowywane na gmaila bądź inną pocztę :)

Tak jak wyżej, iredmail albo mailcow i forward,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×