Skocz do zawartości
Freszowaty

VPS z Hosteam i server TS3

Polecane posty

Gość Web-Support

TS3 jest strasznie leciutki. Kwestią najważniejszą jest łącze, ale na serwerze mającym 512/512 zużywa około 30-40 Mb/s. Także ten VPS - wytrzyma tyle, na ile łącze pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web-Support

Tu nie chodzi o obciążenie tylko o pamięć RAM. Możesz spróbować, ale cudów bym nie oczekiwał. Najlepiej jak weźmiesz 2 VPS - jeden pod serwer a drugi pod boty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web-Support

Procesor powinien dać radę w przypadku botów, a w przypadku Ts - nawet nie poczuje że coś robi :) Ja mam najtańszy pakiet w Hekko pod ts3 (ten za 9 zł, którego już nie oferują) - wytrzymuje bez problemu. Fakt, że to prywatny ts więc nie ma DDoS, ale jeśli chodzi o moc obliczeniową - daje radę.

Nie powinieneś się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kupuję, jak zrobię wszystko to pochwalę się co ile zasobów zużywa :)

 

Czekamy z niecierpliwością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, postawiłem :D Obyło się bez bota na Javie i jest tylko ten PHP :D Puki co wszystko śmiga jak należy ale zauważyłem że bot jak czasami obciąży procek to ping delikatnie się zwiększa, to bot bo jak wyłączyłem to spadł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web-Support

Akurat w przypadku TS3, gdy ping zwiększy się nawet do 80ms to nie odczujesz ogromnej różnicy w jakości rozmów, więc nie ma co panikować. Śmiało możesz włączyć bota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×