Skocz do zawartości
Marek Miklewicz

Szukam VPSa pod serwer DNS

Polecane posty

Witajcie

 

Jak w temacie, szukam VPSa pod serwer DNS, sprawa wygląda tak, że mam serwer cpanel i postanowiłem całkowicie odizolować DNSy od głównej maszyny, tzn. pod ns1 wykupiłem jednego VPSa i pod ns2 drugiego tak, że sam cpanel w ogóle nie ma BINDa. Oba serwery DNS działają pod kontrolą cpanel DNS only. Wykupiłem 2 VPSy, jeden w Mzone budget i drugi w Home, o ile MZone jak za takie pieniądze działa świetnie o tyle o home nawet nie chce mi się pisać, dlatego szukam zamiennika dla home. P.S nie pytajcie o co chodzi, nie chcę tu wylewać żali na home. Ponieważ zależy mi na odseparowaniu geograficznym DNSów to odpada wykupienie drugiego VPSa w mzone i odpada też OVH, gdzie stoi serwer z cpanelem.

 

P.S w tym mioejscu naprawdę chcę pogratulować MZone, za chyba 11 zł ten serwerek po prostu jest świetny i jestem w szoku, że można to tak zorganizować, żeby się jeszcze opłacało. Gdyby jeszcze się dało opłacić za rok z góry...

 

P.S2 A może nie do końca odpada OVH, wie ktoś może czy te VPSy w polsce to już są czy to dopiero plany?

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×