Skocz do zawartości
Woyteczek

Hosting bazy danych.

Polecane posty

Witam, szukam hostingu oferującego hosting bazy danych postgresql.

 

Zależy mi, aby był to hosting samej bazy, aktualnie jestem w dhosting.pl ale oni nie oferują potrzebnej mi bazy, dlatego chciałbym prosić o pomoc, nie za bardzo wiem gdzie szukać.

W oktwave jest taki hosing samej bazy danych, ale nie wiem czy nie wyjdzie mnie to drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

Ciężko będzie Tobie znaleźc ofertę hostingu tylko bazy i to w dodatku PostgreSQL tym bardziej na polskim rynku. Zresztą nie rozumiem problemu dlaczego bez serwera www/email i całej reszty (tylko baza) ? Jeśli myślisz ,że wtedy zaoszczędzisz trochę pieniędzy to raczej się mylisz - nie zrobi to żadnej różnicy. Ja polecam mydevil.net - pełny hosting, masz baze PostgreSQL, dostęp ssh, również zwykłęgo mysql czy mongodb i wiele innych rzeczy. Jakość usług bardzo wysoka - szybka pomoc i dostępność na najwyższym poziomie.

Edytowano przez Rafiki (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sam chciałem pisać o mydevil.net

 

Takie cuda to tylko tam. Przez pół roku jak coś padnie to na 2-3 minut, czasem na monitoringu widzę, ze minutę było offline, ale to się przytrafia raz w miesiącu, nie częściej. Najdłużej była godzina, a to z winy Atmana gdzie siedzą. Wsparcie OK.

 

Ceny bardzo przystępne i za PLN dostaje się konkretną usługę z bardzo dużymi możliwościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie linuxpl czy inne hostingi www gdzie mam limity, w dhosting mam wszystko skalowane i ładnie działa, nie ma lepszego hostingu w Polsce patrząc na szybkość działania stron.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Witam, szukam hostingu

 

 

Nie interesuje mnie linuxpl czy inne hostingi www

 

 

Czyli chcesz hosting, ale nie hosting z bazą danych postgresql?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Czyli chcesz hosting, ale nie hosting z bazą danych postgresql?

Znaczy, chcę hosting z tą bazą danych, ale większość hostingów ma limity, których ja nie mogę mieć (taki skrypt).

Jedynym dobrym rozwiązaniem jest dhosting.pl ale niestety tutaj muszę mieć postgresql gdzie indziej wykupioną, np w oktawave - właśnie testuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Pytaj czy jest możliwość zewnętrznego połączenia i jakiś taki tani hosting połączysz sobie z zewnątrz bazę i wsio.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytaj czy jest możliwość zewnętrznego połączenia i jakiś taki tani hosting połączysz sobie z zewnątrz bazę i wsio.

Chyba takie rozwiązanie właśnie będzie, chyba lepszej opcji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×