Skocz do zawartości
Marceli99

Przeniesienie domeny do OVH

Polecane posty

Cześć, chcę przenieść domenę i poprosiłem o authinfo, dostałem formularz który muszę wypełnić i wraz z nim muszę przesłać dowód tożsamości, głupio pytać, ale może to być legitymacja? Z wiadomych przyczyn dowodu jeszcze nie posiadam. :P Albo ewentualnie może to być dowód któregoś z rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce dla cywilnych obywateli Polski za dokumenty tożsamości uznawane są dowód osobisty, paszport i książeczka żeglarska.

Prawa jazdy, legitymacje szkolne, legitymacje studenckie, karty bankomatowe, karty lojalnościowe supermarketów itp. nie są dokumentami tożsamości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

Prawa jazdy, legitymacje szkolne, legitymacje studenckie, karty bankomatowe, karty lojalnościowe supermarketów itp. nie są dokumentami tożsamości ;)

Dokument potwierdzający tożsamość nie jest dokumentem tożsamości?

 

Mogłeś mi powiedzieć to 10 lat temu, mógłbym jeździć busem na gapę do i ze szkoły oraz sączyć ze starszymi kolegami browara pod szkołą...

 

@Marceli99, wobec powyższego paszport jak najbardziej może być.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dokument potwierdzający tożsamość nie jest dokumentem tożsamości?

Ale prawo jazdy potwierdza twoje uprawnienia do kierowania pojazdami, a nie stricte tożsamość;

legitymacja szkolna potwierdza to, że jesteś uczniem, a nie stricte tożsamość;

itp. itd.

 

https://www.wspol.edu.pl/pci/quest.php?panel=2&idedit=912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale prawo jazdy potwierdza twoje uprawnienia do kierowania pojazdami, a nie stricte tożsamość;

legitymacja szkolna potwierdza to, że jesteś uczniem, a nie stricte tożsamość;

itp. itd.

 

https://www.wspol.edu.pl/pci/quest.php?panel=2&idedit=912

Bez przesady, rejestrator domen to nie policja. Jak najbardziej można potwierdzić tożsamość prawkiem lub legitką studencką (szkolną niezbyt - zbyt łatwa do podrobienia), wszystko zależy od tego kto to sprawdza i od zasad panujących w firmie. Tak samo jak mówią na poczcie "daj mi pan coś z orzełkiem i peselem, a wydam panu polecony".

Oczywiście najlepiej by było dać im skan dowodu lub paszportu. Nic też nie stoi na przeszkodzie żebyś zadzwonił do nich i się spytał czy to przejdzie.

 

Kolejną sprawą niepełnoletność. Jako osoba niepełnoletnia nie posiadasz jeszcze pełnej zdolności do czynności prawnych. Nawet jeżeli rejestrator pozwolił Ci zarejestrować domenę, nie znaczy, że pozwoli Ci dokonać transferu. Są przypadki, kiedy wymagana jest pisemna zgoda rodzica lub rejestrator zachęca do zrobienia cesji na rodzica. Wszystko zależy od indywidualnego podejścia firmy, w której masz domenę.

Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No teraz ci z tymi nowymi dowodami nawet nimi nie mogą się w pełni nimi legitymować :) Banki już z kwękają na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma co się dziwić jak nie ma danych zamieszkania na nowych odwodach ;)

A swoją drogą paszport wystarczy, legitki nawet nie dawaj bo będą tylko problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×