Skocz do zawartości
besiege

Blog na wordpressie

Polecane posty

Witam, chcialem zaczerpnac porady w zakresie wyboru hosstingu pod wordpress a dokładnie pod bloga.

Tak szczerze nie orientuje się ile by to wymagało miejsca ale mam zamiar wrzucać dość dużo dobrej jakości zdjęć więc załóżmy że będzie to liczba niemniejsza od 2GB. Przede wszystkim na czym by mi zależało to szybkość działania- szczegółnie że chciałbym ją nieco upiększyć więc na niektórych serwerach by się to długo ładowało. No i na koniec to cena-oczywiście za jakość się płaci, ale blog dopiero startuje więc szukałbym raczej z tej niższej półki cenowej. Zależy mi też na jak najrzadszych przerwach technicznych. To tyle ode mnie- z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas:

Dyski ssd pod mysql

Sas pod pliki

LiteSpeed zamiast apache'a

Lokalizacja PL, Łódź

Codzienny backup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Zapoznaj się z naszą ofertą hostingu, która powinna zabezpieczyć dobrą wydajność dla Twojej strony.

Przygotowaliśmy naszą usługę hostingu w taki sposób, aby osiągnąć maksymalną szybkość i wydajność - Twoja strona będzie działała u nas bardzo wydajnie.

Mamy obecnie promocję umożliwiającą obniżenie kosztów na pierwszą płatność o 50% z kodem WHT50 - kliknij i poznaj szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×