Skocz do zawartości
diceboy

Dedyk w Polsce pod serwery gier

Polecane posty

Witam, czy jest w ogóle w Polsce jakaś firma która do 150zł ma w ofercie server dedykowany o paramaterach zbliżonych do soyoustart[w tej cenie] ? Z dyskiem nawet mniejszym niż oni oferują .

 

Wyprzedzając oferty vps - nie interesuje mnie to. No chyba , że jakiś hosting nie pcha tysiąca serwerów na matke :)

Edytowano przez diceboy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest w ogóle w Polsce jakaś firma która do 150zł ma w ofercie server dedykowany o paramaterach zbliżonych do soyoustart[w tej cenie] ? Z dyskiem nawet mniejszym niż oni oferują .

 

Wyprzedzając oferty vps - nie interesuje mnie to. No chyba , że jakiś hosting nie pcha tysiąca serwerów na matke :)

 

Emmm oferta sys w 'polskiej cenie"? :lol::lol:

Mintshost albo bh jedynie najtaniej chyba xD lub spróbuj coś ogarnąć z sldc / sprint - np. tu https://www.sprintdatacenter.pl/serwery-dedykowane/24/wyprzedaz

Edytowano przez DaFFX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby interesował Cię serwer VPS (może być nawet na KVM) to zapraszam do kontaktu na PW. Posiadam kilka maszyn z centrum danych OVH w Warszawie. Pod serwery gier i TS idealne, ping bardzo niski. Co do pchania tysiąca serwerów, maszyna na której byłby ulokowany Twój VPS jest praktycznie w całości pusta. Mogę udostępnić testowy na 1-2 dni.

 

Na uwagę zasługuje fakt, że ze względu na serwery gier potrzebujesz ochrony przed atakami DDoS na wysokim poziomie. Jestem w stanie zaoferować ją na poziomie o którym możesz zapomnieć w każdym innym Polskim DC.

Edytowano przez Suspect121 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby interesował Cię serwer VPS (może być nawet na KVM) to zapraszam do kontaktu na PW. Posiadam kilka maszyn z centrum danych OVH w Warszawie. Pod serwery gier i TS idealne, ping bardzo niski. Co do pchania tysiąca serwerów, maszyna na której byłby ulokowany Twój VPS jest praktycznie w całości pusta. Mogę udostępnić testowy na 1-2 dni.

 

Na uwagę zasługuje fakt, że ze względu na serwery gier potrzebujesz ochrony przed atakami DDoS na wysokim poziomie. Jestem w stanie zaoferować ją na poziomie o którym możesz zapomnieć w każdym innym Polskim DC.

Mnie to interesuje. Ale ja oczekuje ciągłej wydajności. Problem polega na tym ,że firmy hostingowe myślą, że jak dają komuś vps pod serwer gier chodzi o CS:GO. To wszystko będzie "cacy" - Klient jest hajs się zgadza:) Ale myk polega na tym , że np w cs:source komenda net_Graph pokazuje zmianie Tickrate dynamicznie , a w go jest po prostu napisane , że tickrate 128 (co jest generowane na podstawie komendy startowej srcds -trickrate 128). A w moim wypadku chodzi konkretnie o grę na starym silniku HL 2 pokazującej ten parametr dynamicznie. I dlatego szukam dedyka. Nie chce stawiać takich serwerów 50. Chcę postawić 4 takie serwery.

 

Zmieniając temat.

 

Z moich doświadczeń wiem , że są firmy które oferują odpowiednie zasoby, ale wtedy z kolei leci temat łącza. Silnik HL ma to do siebie , że kiedy pojawi się jakiś lag on zaczyna nagrywać demo. I przez to , że on nagrywa demo, pewne rzeczy / sytuacje są niewidzialne :) , po wpisaniu w konsole komendy record_stop gra wraca do normy. I te sytuacje o któtych napisałem , są reakcją "obronną na słabe Vps'y."

 

Po za tym ja wiem , jak sobię z tym poradzić , a nowi gracze nie .

Mało tego,supporty firm hostingowych też nie wiedzą co jest grane[i jak zgłaszam taki fakt to biorą mnie za debila, bo sami nie wiedzą o co chodzi].Dlatego szukam dedyka a nie vps.

 

Dodam jeszcze, że moje serwery nie mają zbędnych plików takich jak jakieś durne roundsoundy czy podmienione modele, tak więc uploadu nie nadwyrężam

Edytowano przez diceboy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod serwery gier warto kupować maszynę z jak największą wydajnością procesora w przeliczeniu na 1 rdzeń. Nie wiem jak w przypadku CS:GO ale większość serwerów gier to aplikacje jednowątkowe. Trochę Cię dręczę ale właśnie taką jestem w stanie zaoferować w ramach wirtualizacji ;) Jeżeli w ciągu pierwszych 2 tygodni stwierdzisz, że nie jesteś zadowolony to gwarantuję zwrot pieniędzy.

 

Zaoferuję Ci tyle samo mocy procesora ile ma ten i3 (połowa mocy procesora maszyny matki) oraz 2 razy więcej pamięci RAM (8GB). W tej ofercie jest HDD, ja oferuję Ci SSD 150GB. Dodatkowo przemawia za mną fakt, że SDC nie zaoferuje Ci ochrony przed atakami DDoS na poziomie odpowiednim dla serwerów gier. Stosowany jest często blackholing (czyt. pełna blokada protokołu UDP) więc niedostępność Twoich serwerów gier przez czas trwania ataku.

 

Wybacz, że jestem nieco natrętny, to już moja ostatnia próba zachęcenia Cię do mojej oferty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zoxovsky i Suspect dobrze Ci podpowiadają : )

 

Jakbyś zdecydował się na ofertę Suspect'a to pogadaj z nim na temat dodatkowego adresu IP, które po rozwinięciu serwerów, czy po prostu przy decyzji uruchomienia wszystkiego na swojej maszynie mógłbyś sobie później zabrać (dowiedz się czy jest wgl możliwość przenoszenia adresów IP między kontami w polskim datacente) : )

 

Pewnie to wszystko wiesz, ale młodzikom się przyda ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod serwery gier warto kupować maszynę z jak największą wydajnością procesora w przeliczeniu na 1 rdzeń. Nie wiem jak w przypadku CS:GO ale większość serwerów gier to aplikacje jednowątkowe. Trochę Cię dręczę ale właśnie taką jestem w stanie zaoferować w ramach wirtualizacji ;) Jeżeli w ciągu pierwszych 2 tygodni stwierdzisz, że nie jesteś zadowolony to gwarantuję zwrot pieniędzy.

 

Zaoferuję Ci tyle samo mocy procesora ile ma ten i3 (połowa mocy procesora maszyny matki) oraz 2 razy więcej pamięci RAM (8GB). W tej ofercie jest HDD, ja oferuję Ci SSD 150GB. Dodatkowo przemawia za mną fakt, że SDC nie zaoferuje Ci ochrony przed atakami DDoS na poziomie odpowiednim dla serwerów gier. Stosowany jest często blackholing (czyt. pełna blokada protokołu UDP) więc niedostępność Twoich serwerów gier przez czas trwania ataku.

 

Wybacz, że jestem nieco natrętny, to już moja ostatnia próba zachęcenia Cię do mojej oferty ;)

Witam ponownie, przepraszam za brak odzewu. Jeżeli jest możliwośc testów u Pana to jak jednak chętnie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również byłbym zainteresowany ofertą @Suspect121 daj znać jak wychodzi cenowo taki vps i jaka wirtualizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×