Skocz do zawartości
positiveseo

[Wykonam]Pozycjonowanie

Polecane posty

Witam Serdecznie,

O sobie oraz pracy:

Pozycjonowaniem zajmuję się od początku 2015 roku czyli już ponad 2 lata. W tym czasie pracowałem w dwóch agencjach SEO, zaczynając jako młodszy specjalista ds.pozycjonowania a kończąc na starszym specjaliście. Zajmowałem się wszelkimi aspektami związanymi z pozycjonowaniem(audyty,optymalizacja,link building, zaplecza, blogi, krótko także kampanie Adwords).W marcu tego roku postanowiłem założyć własną działalność stając się freelancerem. Nie odpowiadał mi styl pracy oraz podejście do klientów, traktowanie ich w sposób przedmiotowy w agencjach. Także przeszkadzało mi parcie na ilość zamiast skupienia się na jakości w większym stopniu. Bardzo chętnie podejmę się kompleksowego pozycjonowania stron poczynając od audytu, optymalizacji, link buildingu itd. Jestem także otwarty na pojedyncze zlecenia np.wykonanie audytu danej strony, optymalizacja, wykonanie zaplecz, blogów, czy podlinkowywanie. Posiadam rozbudowaną bazę for oraz blogów wysokiej jakości. Posiadam wiedzę na temat Google Analyticsa oraz Adwordsa. Po więcej informacji zapraszam po kontakt mailowy, do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Podczas rozmowy postaram się wszystko wyjaśnić, przedstawić strategię oraz odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania. Posiadam możliwość wystawienia faktury VAT na życzenie klienta.

Jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Kontakt mailowy: firmapositiveseo@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem profesjonalistą, mam dwa lata doświadczania, pracowałem w branży ale maila firmowego i tak mam na gmailu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem profesjonalistą, mam dwa lata doświadczania, pracowałem w branży ale maila firmowego i tak mam na gmailu...

 

Jeżeli tak bardzo panu zależy to proszę pisać na maila: firma@positiveseo.pl

 

Pozdrawiam

 

PS.Jeżeli ma pan jakiekolwiek pytania lub chce nadal trochę powybijać mój post na najwyższe miejsca w tym dziale swoimi postami to bardzo proszę. Zalecam jednak prywatne wiadomości w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Edytowano przez positiveseo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli tak bardzo panu zależy to proszę pisać na maila: firma@positiveseo.pl

 

Pozdrawiam

 

 

 

Tu nie chodzi o to że mi zależy, zauważ że wiele osób na to zwraca uwagę. Możesz świadczyć najlepsze usługi, ale wiele osób oceni to co widzi na pierwszy rzut oka. Email na gmailu nie jest czymś co świadczy o profesjonalizmie danej osoby, raczej o tym że poszła na łatwiznę, może tnie maksymalnie koszty i ogólnie może być różnie. Gorsze są tylko maile z łonetu czy innych podobnych serwisów, a jak w ogóle nazwa adresu to jeszcze coś w stylu duzyptak69 to w ogóle przegięcie.

Adres email to jest jedna z rzeczy która Cię reprezentuje i która zostaje z Tobą na dłużej, dodatkowo nie tylko ogranicza się do firmy, ale i osoby prywatnej. Warto mieć jeden adres email porządny który podajesz do kontaktu z Tobą np. w cv. Dużo lepiej i profesjonalniej prezentuje się email imie.nazwisko@cos.pl niż hot_kicia@cos.pl. Dobry adres email świadczy dobrze o nas samych bo widać że wysilałeś się by kupić domenę i zapłacić za serwer mailowy lub w przypadku prywatnej osoby znaleźć dobrą nazwę, a nie wpisałeś byle co, byle gdzie. Koszta domeny i serwera są w skali roku niewielkie, ale ich brak po prostu pokazuje że nam się nie chce lub jesteśmy niechlujni, a nawet o tym że dana oferta pochodzi od firmy krzak.

 

Po prostu to kwestia budzenia zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, jednak już ustaliliśmy że posiadam firmowego maila i sądzę że najlepiej aby administrator usunął nasze posty, ewentualnie poprawił w moim pierwszym adres maila na firmowy i myślę że można ten temat zakończyć. Nie ma co go dłużej ciągnąć. Wpisanie tamtego maila było odruchowe, na gmailowego maila mam przekierowany adres firmowy

 

Mimo wszystko dziękuję za zwrócenie uwagi :)

Pozdrawiam.

Edytowano przez positiveseo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×