Skocz do zawartości
loginjedyniepodogloszenie

Zapytanie ofertowe - a raczej po prostu ogłoszenie

Polecane posty

Cześć,


Szukam ofert na wdrożenie dwóch rodzajów usług hostingowych. Robię badanie możliwości współpracy na zasadzie partnerskiej-resellerskiej.


Definicje:

moja_domena_x - pojedyncza domena, w której będą udostępnione usługi

Firma - firma realizująca

Moja Firma - jak nazwa wskazuje

Klient - klient Mojej Firmy


1. Poczta elektroniczna w mojej_domenie_1.

Chodzi o model quasi-partnerski, w którym fakturowanie będzie się odbywało przez moją firmę, a rejestracja usług (pod względem technicznym), utrzymanie, będą po stronie Firmy. Do tego prosta strona sprzedażowa (stronę wykona Moja Firma), podpięta pod system zamawiający Firmy.

Proszę o podanie kosztów wdrożenia (jednorazowo), kosztów utrzymania bez kosztów usług Klientów (miesięcznie, w pierwszym roku), kosztów pojedynczych pakietów przykładowych o pojemności 1GB i 10GB (rocznie). Wszystkie inne opcje standardowe (np. IMAP).

Mile widziana usługa dodatkowa typu "drive" w obrębie konta. Raczej odpada Roundube z pudełka.


2. Hosting z gwarantowanymi zasobami (tzw. "hybrydowy" lub "dedykowany") z usługami WWW (bez poczty) oferowanymi w mojej_domenie_2.


Możliwe dwa modele:

2.1: Jedno duże konto typu reseller z możliwością zautomatyzowanego zakładania kont Klientów.

2.1: Sprzedaż kont Firmy, pod marką Mojej Firmy.

Proszę o przedstawienie oferty w obu wariantach.

W obu wariantach prosta strona sprzedażowa (stronę wykona Moja Firma), podpięta pod system zamawiający Firmy.

Proszę o podanie kosztów wdrożenia (jednorazowo), kosztów utrzymania bez kosztów usług Klientów (miesięcznie, w pierwszym roku), kosztów pojedynczych pakietów przykładowych o pojemności 1GB i 10GB (rocznie).

Specyfikacja serwera zgodna z rekomendowanymi systemu CMS Joomla 3.x:



W obu przypadkach support po mojej stronie (będą to usługi na niemasową skalę), ale chciałbym mieć dobry dostęp do wsparcia Firmy (priorytet). SLA - dostępność na poziomie 99,6% i więcej. Reszta do dogadania. Preferowana lokalizacja serwerów: Polska, ew. Holandia/Niemcy/UK (zależy od ew. wzrostu opłacalności). Odpadają kraje "niehostingowe", również Francja i wszystko dalej niż UK.

Celuję w poziom dobry+, nie oczekuję usług na poziomie premium i specjalnej dostępności z bajerami typu load balancery (nie ta skala).


Współpraca początkowo na 6 miesięcy.


Jestem świadom, że jest to bardzo skrótowe ogłoszenie, ale chodzi mi przede wszystkim o kontakt z zainteresowanymi Firmami, z którymi mogę rozmawiać.


Oferty proszę przesyłać na PW.


Nie będę prowadził żadnej komunikacji pod tym wątkiem z wyjątkiem bardzo ważnych kwestii i pytań, które wyjdą przy okazji komunikacji na PW.


Jeśli ktoś poleca jakieś gotowe rozwiązania lub np. współpracuje z jakąś firmą i chce ją polecić - proszę pisać PW.

Edytowano przez loginjedyniepodogloszenie (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×