Skocz do zawartości
techmania

Szukamy administratora do strony na FB lub Twitterze

Polecane posty

Witam wszyskitch :)

 

Nie wiem czy odpowiedni dział, ale nevermind. Szukamy administratora dla naszej strony na Facebooku i/lub Twitterze. Na czym administrowanie ma polegać? Wiadomo, na dodawanie postów, odpowiadanie na prywatne wiadomości oraz komentarze.

 

Jest to praca dobrowolna (wolontariat), czyli nieodpłatnie.

 

Dziękujemy za wszelkie propozycje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dante

 

 

Jest to praca dobrowolna (wolontariat), czyli nieodpłatnie.

:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, jednak są to nasze początki i dopiero się rozwijany, więc wiesz. Nie mówimy, że trzeba być non stop. Tak co 2-3 dni wbijać. :)

 

Ok. A ty mi raz w tygodniu samochód posprzątasz. Stoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ok. A ty mi raz w tygodniu samochód posprzątasz. Stoi?

Tak jak wspomniałem jest to praca dobrowolna. Raz na kilka dni możesz zajrzeć. I tak my większość robót wykonujemy ;) Tak w ogóle to myjesz samochód co tydzień? Widzę czyściuszek. :D

 

Strasznie sobie słabe forum wybraliście na szukanie jeleni. Próbowaliście na jakimś forum "serwerowni cs:go"? :lol:

Nie, jednak raczej nie spróbujemy, bo wiecie jaki będzie efekt.

 

A tak w ogóle wg ciebie ile mielibyśmy płacić za takie coś?

Edytowano przez techmania (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja się wypowiem jako osoba, która także zawodowo zajmuje się social media.

 

Pytacie o koszt? Mogę dać Wam widełki -> 10zł-4000zł. W zależności do kogo pójdziecie, po co pójdziecie, czego będziecie oczekiwać i co dana osoba zaoferuje Wam. Zasada jest prosta: ZAWSZE znajdzie się ktoś, kto zrobi to taniej. Od tej reguły nie ma wyjątków, bo i wolontariat za free by się znalazł - tylko pytanie jakie efekty Was interesują i co chcecie osiągnąć. Ktoś, kto zna się na tym, czym się zajmuje na pewnie palcem nie ruszy, nie dostając za to wynagrodzenia -> chyba, że pojawi się jakiś dodatkowy bodziec, ale o kwestiach psychologicznych nie tutaj :)

 

Dlatego powodzenia w szukaniu kogoś, kto będzie Wam to robił za frajer, szczególnie na tym forum.

Jeżeli zdecydujecie się na coś bardziej konkretnego, zawsze zapraszam do kontaktu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Taniej jak za 1000zł to tylko frajer jakiś będzie robił za miskę ryżu :)

 

Jedna z firm, której pomagam za byle tam obsługę fb płaci 1500zł miesięcznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja się wypowiem jako osoba, która także zawodowo zajmuje się social media.

 

Pytacie o koszt? Mogę dać Wam widełki -> 10zł-4000zł. W zależności do kogo pójdziecie, po co pójdziecie, czego będziecie oczekiwać i co dana osoba zaoferuje Wam. Zasada jest prosta: ZAWSZE znajdzie się ktoś, kto zrobi to taniej. Od tej reguły nie ma wyjątków, bo i wolontariat za free by się znalazł - tylko pytanie jakie efekty Was interesują i co chcecie osiągnąć. Ktoś, kto zna się na tym, czym się zajmuje na pewnie palcem nie ruszy, nie dostając za to wynagrodzenia -> chyba, że pojawi się jakiś dodatkowy bodziec, ale o kwestiach psychologicznych nie tutaj :)

 

Dlatego powodzenia w szukaniu kogoś, kto będzie Wam to robił za frajer, szczególnie na tym forum.

Jeżeli zdecydujecie się na coś bardziej konkretnego, zawsze zapraszam do kontaktu ;)

Dzięki za opinię! Tak jak wspomniałem, wymagamy sprawdzenie czy są jakieś nowe wiadomości i komentarze PRZYNAJMNIEJ 1 raz w tygodniu. Raczej to nie jest jakiś ogromny wysiłek by wejść na kilka minut. I tak my odwalamy całą resztę.

 

I nie dziwcie się nam, że nie oferujemy wynagrodzenia, jak sami jesteśmy na sporym minusie i na razie nic z tego nie mamy i jesteśmy stosunkowo małą stroną.

 

>> Jednak jeśli ktoś chciałby jednak pomóc/ma dobre chęci do pomocy, to zapraszamy na PW. Odpowiemy tam na wszystkie pytania. ;) <<

Edytowano przez techmania (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie obchodzi, że jesteście na minusie. Za pracę się płaci.

 

Wiele osób chciałaby zacząć biznes nie inwestując w niego. Nje tędy droga.

 

Jeśli będzie dobra aktywność w mediach społecznościowych to na pewno przyciągnie to potencjalnych klientów a co za tym idzie, zyski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie obchodzi, że jesteście na minusie. Za pracę się płaci.

 

Wiele osób chciałaby zacząć biznes nie inwestując w niego. Nje tędy droga.

 

Jeśli będzie dobra aktywność w mediach społecznościowych to na pewno przyciągnie to potencjalnych klientów a co za tym idzie, zyski...

Nie nazwałbym tego pracą, raz w tygodniu na 3 minuty raczej to pracą nie jest. Już dużo zainwestowaliśmy. Nie możemy ciągle inwestiwać, a nic z tego nie mieć. Zysków ze społecznościówek na razie nie widzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roothek

Nie nazwałbym tego pracą, raz w tygodniu na 3 minuty raczej to pracą nie jest. Już dużo zainwestowaliśmy. Nie możemy ciągle inwestiwać, a nic z tego nie mieć. Zysków ze społecznościówek na razie nie widzimy.

Na tym polega biznes, żeby podejmować odpowiednie decyzje, które przyniosą korzyści.

Jeżeli szukasz jeleni to poszukaj studentów, którzy w ramach praktyk będą Ci zarządzać social media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym polega biznes, żeby podejmować odpowiednie decyzje, które przyniosą korzyści.

Jeżeli szukasz jeleni to poszukaj studentów, którzy w ramach praktyk będą Ci zarządzać social media.

Biznes to biznes. Jednak wg mnie to biznesem nie jest (te 3 minuty). :) Raczej nikogo nie znajdę, więc musimy sami sobie radzić. Edytowano przez techmania (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmho

Nie nazwałbym tego pracą, raz w tygodniu na 3 minuty raczej to pracą nie jest.

To czemu sam tego nie chcesz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czemu sam tego nie chcesz robić?

Właśnie to robię. Zarządzam wszystkimi platformami, co trochę czasu zajmuje (ogarnięcie wszystkiego, a nie tylko sprawdzenie czy jest coś nowego). Szukam kogoś, kto może chociaż trochę pomóc. :)

Edytowano przez techmania (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nazwałbym tego pracą, raz w tygodniu na 3 minuty raczej to pracą nie jest. Już dużo zainwestowaliśmy. Nie możemy ciągle inwestiwać, a nic z tego nie mieć. Zysków ze społecznościówek na razie nie widzimy.

 

A zyski z robienia sobie czarnego PR na forum i usilnego udowadniania, że nie warto robić z wami żadnych interesów bo nawet nie jesteście w stanie wydać złotówki za poświęconą przez kogoś pracę rozumiem, że będą - w porządku, to na pewno dobry pomysł szukać jeleni na forum takim jak WHT, powodzenia w biznesie życzę :).

 

Mam wrażenie, że wysłaliście tu kogoś kto robi za taką samą stawkę jak ta proponowana ;).

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A zyski z robienia sobie czarnego PR na forum i usilnego udowadniania, że nie warto robić z wami żadnych interesów bo nawet nie jesteście w stanie wydać złotówki za poświęconą przez kogoś pracę rozumiem, że będą - w porządku, to na pewno dobry pomysł szukać jeleni na forum takim jak WHT, powodzenia w biznesie życzę :).

 

Mam wrażenie, że wysłaliście tu kogoś kto robi za taką samą stawkę jak ta proponowana ;).

Trochę odbiegamy od tematu. Nie wiem co myśleć, że na siłę coś udowadniamy. My już kilka razy pomagaliśmy paru osobom i nie mieliśmy z tego nic, jedynie podziękowanie ze strony tejże osoby. Zawsze staramy się każdemu pomagać kto potrzebuje jakiejś "technologicznej" pomocy. To nie jest tak, że nie pomagasz - i nic z tego nie masz. Pomoc nie oznacza, że trzeba coś zawsze z niej mieć. Np. jak pomagasz komuś na forum to dostajesz pieniądze? Nie. Nie chodzi o pieniądze, a o zwykłą pomoc. Za dużo zainwestowaliśmy. Ja wiem, że bez inwestowania nie ma zysków, jednak my już to zrobiliśmy i dalej robimy.

 

Źle ci się wydaje, gdyż to ja jestem tą samą osobą, która pisze artykuły dla strony. I nie, nic z tego nie mam. ;)

 

Tyle moich narzekań. :)

 

--Kończymy już ten temat, bo do nikąd nie prowadzi, a jedynie się lekko mówiąc kłócimy. :)--

Edytowano przez techmania (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wyżej były dobre rady, warto skorzystać.

Zgadzam się, że najlepiej próbować szukać studentów w ramach jakiś praktyk albo zmienić forum do poszukiwań ;)

Czasem należy zejść na ziemie bo najprostsze rozwiązania są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Techmania

Skoro to chwila roboty raz na 2-3 dni to czemu sam tego nie zrobisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Techmania

Skoro to chwila roboty raz na 2-3 dni to czemu sam tego nie zrobisz? :)

Może trochę nie zrozumiałeś. Ja to robię zawsze jak wrzucamy jakiegoś newsa, więc nie tylko co 2-3 dni, a prawie codziennie. I tak jak wspomniałem wcześniej, dodatkowa osoba miałaby tylko sprawdzać czy są jakieś nowe wiadomości i komentarze. A my zajmujemy się dodawaniem postów i innymi rzeczami. ;)

 

Już wyżej były dobre rady, warto skorzystać.

Zgadzam się, że najlepiej próbować szukać studentów w ramach jakiś praktyk albo zmienić forum do poszukiwań ;)

Czasem należy zejść na ziemie bo najprostsze rozwiązania są najlepsze.

Jasna sprawa, na początku swojej działalności chyba nikt nie zaczyna od speców. :D Edytowano przez techmania (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×