Skocz do zawartości
Elber

VPS managed z dobrym supportem i bez awarii ?

Polecane posty

Witam,

 

po ostatnich awariach w NetDC zmuszony przez klientów rozglądam się za nowym VPS'em. O ile przez pierwsze 1.5 roku byłem bardzo zadowolony z obsługi i działania VPS'a w NetDC, tak od ostatniego czasu po przejęciu przez H88 coś jakby się pogorszyło, do tego w tym roku druga duża awaria po której straciłem kilku klientów.

 

Zależy mi najbardziej na opiniach użytkowników, bo w każdej firmie oferta na stronie prezentuje się wyśmienicie ;)

 

Czego potrzebuję

 

8GB ram

Procek 4 core

Dysk SSD 100 - 150 GB

2 - 3 adresy IP

Licencję DirectAdmin posiadam własną

php.ini per domena / konto

Dobra optymalizacja http / php / mysql

Firewall

DOBRA przed DDOS na poziomie serwerowni nie VPS'a

Dobre filtry antyspamowe

Szybki i kompetentny support (pod tym względem wiedzy w NetDC było na prawdę OK jak dla mnie)

Dobre i stabilne łącze żeby były dobre pingi od każdego operatora

Codzienny backup wszystkich plików / maili i baz użytkowników.

STABILNOŚĆ

Jakieś statystki co zużywa najwięcej zasobów, co najbardziej obciąża w danym momencie.

Dostęp do SSH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej ciężko o VPS z ochroną DDoS w Polsce. Jeśli ta ochrona jest niezbędna to może Cię czekać tylko dedyk np. w Hosteam, no chyba że nie ograniczasz się krajem to wybór będziesz miał większy - wtedy polecam https://www.hostdime.com/managed-vps-hosting/.

Edytowano przez is_wm (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz serwera VPS bez administracji, posiadasz własny panel i jesteś w stanie go zainstalować i skonfigurować to zapraszam do sprawdzenia naszej oferty. Nasze serwery są zabezpieczone ochroną przed atakami DDoS.

 

https://www.statnet.pl/vps/

 

Jeżeli szukasz serwera z DirectAdmin skonfigurowanego do pracy to może zainteresuje Ciebie oferta na hosting dedykowany:

 

https://www.statnet.pl/hosting/

 

Hosting Dedykowany to środowisko gotowe do pracy. Zarządzanie odbywa się przez DirectAdmin, udostępniamy również instalator skryptów Installatron. Serwery są optymalizowane, monitorowane i regularnie aktualizowane. Jeżeli posiadasz własną licencję na panel to możemy ją wykorzystać i obniżyć cenę usługi. Aktualnie zapewniamy 10 dniowy okres testowy na usługę, więc zapraszam do zapoznania się z usługą. Nic nie ryzykujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak w mzone sprawa wygląda ? Kiedyś zastanawiałem się nad ich ofertą, czy jacyś klienci mogą się wypowiedzieć na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie niezawodne DC bez fakapów kilkugodzinnych i niski ping.

Zawsze i wszędzie istnieje ryzyko 100% utraty danych albo fuckupów kilkugodzinnych :), nie ważne jaka firma.

 

jak Twoje usługi są tak bardzo ważne, że potrzebujesz 100% dostępności skup się na HA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie niezawodne DC bez fakapów kilkugodzinnych i niski ping.

 

Jak duże masz te ataki na serwer i jak często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz miałem i to nie wiem czy ddos tak na prawdę tylko śmieci na starym WP były i boty odpytywały ciągle 1 plik, mimo że pliku już nie było to zamulało to serwer / pomogła ręczna blokada kilkunastu IP w firewallu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możemy Ci przygotować serwer dedykowany z administracją w lokalizacji UK lub NL.

Jeśli masz licencję DA External to możesz użyć swojej na tym serwerze.

Jesteś zainteresowany to zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz miałem i to nie wiem czy ddos tak na prawdę tylko śmieci na starym WP były i boty odpytywały ciągle 1 plik, mimo że pliku już nie było to zamulało to serwer / pomogła ręczna blokada kilkunastu IP w firewallu

Wątpię aby jakiekolwiek zabezpieczenie DDoS pomogło w takim wypadku, bo ciężko to nazwać DDoS'em, Jak masz VPS to wystarczy że poblokujesz sobie boty na iptables i nie musisz mieć do tego żadnego super rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby jakiekolwiek zabezpieczenie DDoS pomogło w takim wypadku, bo ciężko to nazwać DDoS'em, Jak masz VPS to wystarczy że poblokujesz sobie boty na iptables i nie musisz mieć do tego żadnego super rozwiązania.

 

Tak, to byłoby najlepsze rozwiązanie, bo to kwestia botów.

 

Jaką serwerownie / firmę polecacie ? Jak ostatnio OVH działa ? Kiedyś były z nimi problemy, dyski padały, supportowi się nie śpieszyło z wymianą etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam VPSów OVH od 5 lat i przez ten czas 0 problemów, uptime 100%. Wiele można im zarzucić (przede wszystkim gówniany support), ale technicznie są imo niezniszczalni :) Tyle, że tam nie ma opcji managed, a w ten raid mimo wszystko bym nie wierzył.

Edytowano przez is_wm (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@is_wm OVH ma ofertę serwerów VPS managed (z Direct Admin)?

@Elber z tego co widzę, to trzeba samemu potestować. Wykupiłem VPS u jednej z polecanych tutaj firm.Od wczoraj nie mogę się doprosić danych logowania do DA. Wolę nie myśleć jaki czas reakcji jest w przypadku awarii.

Korzystał ktoś z hostingu dedykowanego w Hekko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH VPS = Podstawowa ochrona = 0.

OVH GAME = Bardzo dobra ochrona przeciwko atakom DDoS.

Hosteam VPS OpenVZ/KVM bardzo dobra ochrona dają radę z większością ataków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×