Skocz do zawartości
Gość dmho

netdc / mintshost / coś jeszcze?

Polecane posty

Gość dmho

Padły dwa niepowiązane ze sobą serwery (teoretycznie ;) ), coś ktoś wie? Nic na facebookach jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.hugoweb.pl

mój dedyk leży - pewnie na poziomie serwerowni coś nie teges

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biznes host też leży :) możliwe że cała firma upadła.

 

Z doświadczenia (na forum) powiem że firma nie upadła tylko mają jakąś awarie, nic nowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie od 12:15 leży po całości. Infomacje już poszły, w takich sytuacjach nawet drogą oficjalną nie ma jak zgłosić, dlatego uważam że firmy hostingowe powinny mieć kontakt na innym adresie np gmail.com i telefony ratują sytuację (FB, VIBER, Whatsapp i inne platformy, nie powiązane z danym hostingiem). I u nas też tak zrobię, jak to wszystko się podniesie.

Życzę powodzenia w walce z usterką, bo to jest informatykom teraz najbardziej potrzebne a Klientom spokoju i cierpliwości.

Edytowano przez jacekk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też leżą 4 nie powiązane ze sobą serwery.

 

Chyba pożar :wub:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. godz. 12:20 doszło do awarii w części serwerowni. Mimo, iż serwery są zabezpieczone przy pomocy UPS i agregatu – doszło do nieprzewidzianej usterki w działaniu automatyki prądowej. Technicy od razu przystąpili do prac nad przywróceniem funkcjonalności usług i rozwiązaniem problemu.

 

 

 

Część usług w tym momencie została już przywrócona, będziemy poprzez FB - bo wielu Klientów zgłasza się tym kanałem - informować na bieżąco o postępach w usuwaniu awarii.

Za powstałe trudności serdecznie przepraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×