Skocz do zawartości
kamil306

voice vps premium

Polecane posty

szukam firmy która oferuje serwer pod ts3, nie ukrywam że zależy mi na stabilności, jestem wymagającym klientem.

 

może też być opcja że zwykły serwer vps ale z administracją która jest na "czasie" z dziurami ts-a, nie ważne to dla mnie, serwer ma stać.

 

max packet lost w czasie ataku na serwer to 10%

 

 

Pozdrawiam

Wymagający klient z grubym portfelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam firmy która oferuje serwer pod ts3, nie ukrywam że zależy mi na stabilności, jestem wymagającym klientem.

 

może też być opcja że zwykły serwer vps ale z administracją która jest na "czasie" z dziurami ts-a, nie ważne to dla mnie, serwer ma stać.

 

max packet lost w czasie ataku na serwer to 10%

 

 

Pozdrawiam

Wymagający klient z grubym portfelem

 

 

https://hosting.living-bots.net -> Raczej bulletproof hosting pod TS3 ;)

https://zap-hosting.com/teamspeak-3-server-mit-ddos-protection.html -> hosting TS3

https://zare.com/ -> vps/dedyk

GL&HF

 

Edytowano przez DaFFX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda że tylko OVH pod serwery ts3 :) widziałem bardzo dużo serwerów które stały w HosTeam

Hosteam.pl - Najlepszy Polski hosting pod ts3, bardzo dobry firewall i szybkie fixy na najnowsze metody pod ts3.

Dedishops.com korzystają z OVH GAME szybko radzą sobie z najnowszymi metodami.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

@Spoofy - multigaming.pl

 

Coś więcej o ovh: http://www.webhostingtalk.pl/topic/56129-antyddos-na-ovh-a-serwer-teamspeak/

 

Ogólnie pełno tematów jest, wystarczy poszukać poczytać.

 

Dzięki za polecenie ;)

 

wolałbym cos pl, a jak wyglada vac waw.ovh>?? testował już ktoś pod serwery głosowe?

 

multigaming.pl? właśnie planuje z tego "zrezygnować"

 

Jako, że wywołali mnie też wcześniej do tablicy to podpytam - jaki jest powód planowanej rezygnacji z usług Multigamingu?

 

Hosteam.pl - Najlepszy Polski hosting pod ts3, bardzo dobry firewall i szybkie fixy na najnowsze metody pod ts3.

Dedishops.com korzystają z OVH GAME szybko radzą sobie z najnowszymi metodami.

 

Hosteam sam z siebie nie broni przed aplikacyjnym atakami na TeamSpeaka, bo czym innym jest ochrona stricte sieciowa (limit PPS, kilka sygnaturek znanych ataków, wycinanie pakietów o określonej długości) a czym innym atak aplikacyjny.

 

Temat był wałkowany sto razy na tym forum - nie da się od strony sieci ochronić aplikacji która jest dziurawa (co nie znaczy że nie można próbować ;) ). Wykorzystanie sprzętowego firewall'a i infrastruktury sieciowej danego DC to jedno a atak aplikacyjny (layer 7) to co innego. Nikt nie da 100% gwarancji na ochronę, bo znane są dużo poważniejsze ataki aplikacyjne które powodują znacznie większe szkody niż niedostępność serwera i dopóki sama aplikacja tego nie załata, to serwer/firewall/ips/Donald Trump nie pomogą ;)

 

Jeżeli komuś zależy na maksymalnej możliwej ochronie aplikacyjnej w przystępnej cenie, zarówno po stronie DC (OVH Game L7 protection/ HosTeam - ochrona premium i dostosowane regułki junipera) oraz po stronie usługodawcy (własne rozwiązania i "filtry" do ochrony), zapraszam do kontaktu lub na stronę https://multigaming.pl/ ;)

Edytowano przez Spoofy (zobacz historię edycji)
  • Upvote 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoofy, ja wiem że nie da się obronić ts-a przed atakami, ale jedne firmy lepiej sobie z tym radzą a inne gorzej, ale jednak jeżeli powtarza się sytuacja ze przez 1-2godziny ts sobie "fruwa" i tak co kilka dni się powtarza...

 

I chodź Pan Adam na początku współpracy zaproponował mi support "premium" i twierdził że moje problemy się staną się przeszłością.

 

I tu nie chodzi o to że atak jest na ts-a, ale o to że dopóki nie napisze na support to ten atak sobie trwa przez 1-2 godziny.

 

Więc po co ten support premium, dodatkowe monitoringi itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jeżeli chodzi o aplikację Teamspeak 3 - nasza firma przygotowała specjalny model filtrowania dot. ruchu w tej aplikacji. Po przeprowadzeniu szeregu testów, jesteśmy śmiało skłonni napisać, iż nasze usługi VPS są doskonałą alternatywą skierowaną w Pana potrzeby.

https://stormwall.pro/en/servers/vds_highload.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeżeli chodzi o aplikację Teamspeak 3 - nasza firma przygotowała specjalny model filtrowania dot. ruchu w tej aplikacji. Po przeprowadzeniu szeregu testów, jesteśmy śmiało skłonni napisać, iż nasze usługi VPS są doskonałą alternatywą skierowaną w Pana potrzeby.

 

https://stormwall.pro/en/servers/vds_highload.php

 

jaka lokalizacja? a jak by wyglądało vps management

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Dziękuję za twoje pytanie. Lokalizacja do Frankfurt-Niemcy. Jeżeli chodzi o zarządzanie usługą vps, panel jest intuicyjny i prosty, a w instalacji aplikacji teamspeak 3 pomoże nasz zespół techniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Dziękuję za twoje pytanie. Lokalizacja do Frankfurt-Niemcy. Jeżeli chodzi o zarządzanie usługą vps, panel jest intuicyjny i prosty, a w instalacji aplikacji teamspeak 3 pomoże nasz zespół techniczny.

 

Bez przesady ...

85 US$ =
345.232341 Polish zloty
I to za 1 serwer ts3 (vpsa z miernymi zasobami)? To już lepiej kupić dedyka w hosteam / game w ovh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VPS bez ochrony kosztuje tylko $14. Reszta ceny to koszt ochrony.

 

może też być opcja że zwykły serwer vps ale z administracją która jest na "czasie" z dziurami ts-a, nie ważne to dla mnie, serwer ma stać.

 

max packet lost w czasie ataku na serwer to 10%

 

 

Pozdrawiam

Wymagający klient z grubym portfelem

 

 

Bez przesady, nie chce wam "psuć" biznesu, ale raczej inne rozwiązania też sprostają temu zadaniu... Skoro klient chce dobrą ochronę, może ją dostać i w dodatku tańszą na naszym polskim podwórku.

Wiem, że raczej macie inny target (firmy), ale pod ts3 nikt nie będzie inwestował w takiego vpsa jeżeli taniej jest coś równie dobrze działającego i lepszego zasobami

Edytowano przez DaFFX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jeżeli klient jest w stanie znaleźć tańszego dostawcę, który sprosta jego wymaganiom, to oczywiście nie mamy nic przeciwko. Zaoferowaliśmy tylko nasz produkt, z którego klient może skorzystać wtedy, gdy inni nie będą odpowiadać jego wymaganiom.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jeżeli klient jest w stanie znaleźć tańszego dostawcę, który sprosta jego wymaganiom, to oczywiście nie mamy nic przeciwko. Zaoferowaliśmy tylko nasz produkt, z którego klient może skorzystać wtedy, gdy inni nie będą odpowiadać jego wymaganiom.

 

Nie lepiej wam wliczyc ochronę już na starcie w usluge np dedyki? Widzac takie ceny z dopiskiem "Protection not included in price" raczej mało osób skorzysta, ktoś chce gołego dedyka uderzy gdzieś indziej bo tam ma chociaż podst ochronę.

Edytowano przez DaFFX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usługa ochrony to odseparowana usługa do zakupu u nas. Serwery dedykowane to zaledwie dodatkowa oferta, którą można połączyć z ochroną. Mamy zamiar dodać dodatkową tabelę z informacją o koszcie serwera dedykowanego z ochroną w przyszłości. Dziękujemy za sugestię.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usługa Stormwall widzę że nie jest skierowana dla użytkowników z "polskim portfelem".

 

Powodzenia!

 

 

@Topic

Mimo wszystko zostałbym w multigaming ale wyjaśnił wszystko z użytkownikiem Spoofy.

 

Jeśli jednak chcesz sam stawiać TS'a na VPSie to proponuję OVH lub inne firmy które sprzedają vpsy z oferty OVH GAME.

 

Nic lepszego nie znajdziesz...

 

 

 

EWENTUALNIE:

https://discordapp.com/

Używam :)

Edytowano przez Westbam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tym discordem to się lepiej nie przyznawaj że używasz...

jeżeli chodzi o ceny stormwall, to byłbym nawet skłonny tyle zapłacić ale lokalizacja i bez administracji to ciężko...

 

a może jakaś firma hostingowa ale nie związana z ts, może posiada serwery z waw.ovh i byłaby mi wstanie przygotować dla mnie ofertę?

jakiś vps z filtracją pod ts-a?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tym discordem to się lepiej nie przyznawaj że używasz...

jeżeli chodzi o ceny stormwall, to byłbym nawet skłonny tyle zapłacić ale lokalizacja i bez administracji to ciężko...

 

a może jakaś firma hostingowa ale nie związana z ts, może posiada serwery z waw.ovh i byłaby mi wstanie przygotować dla mnie ofertę?

jakiś vps z filtracją pod ts-a?

 

 

dc waw nie ma firewalli "game", także nikt Ci takiej oferty nie przygotuje. Z tego co wiem i testowałem ataki typu ts3fuck, xts3, ts3dropper itd, nie są przepuszczane przez ochronę anty-ddos jeżeli chodzi o te ataki. Mam mały serwer ts3 na którym były przeprowadzane "testowe" ataki i nic nie wzrosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×