Skocz do zawartości
mati5000

OVH kimsufi problem z dokonaniem zamówienia

Polecane posty

Słuchajcie dziś jest weekend. Pisać do ovh nie ma sensu. Kiedyś zamawiałem serwer ovh i było ok.

 

Od wczoraj próbuje zamówić serwer który jest dostępny. Kiedy akceptuje regulamin, następnie klikam przycisk potwierdzenia zamówienia dostaje na górze na czerwono bezsensowny komunikat "you should give up retractation right" i na tym kończy się próba zamówienia serwera od nich. Oczywiście mowa o Kimsufi.

 

Poradźcie coś.

Edytowano przez mati5000 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK bede poruszal sie w tamtym temacie. Mam nadzieje ze uda sie zamowic. Zastanawia mnie po co tak utrudniaja jeszcze w 2015 dalo sie zamawiac normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie dziś jest weekend. Pisać do ovh nie ma sensu. Kiedyś zamawiałem serwer ovh i było ok.

 

Od wczoraj próbuje zamówić serwer który jest dostępny. Kiedy akceptuje regulamin, następnie klikam przycisk potwierdzenia zamówienia dostaje na górze na czerwono bezsensowny komunikat "you should give up retractation right" i na tym kończy się próba zamówienia serwera od nich. Oczywiście mowa o Kimsufi.

 

Poradźcie coś.

 

Widzę, że kolega również wylukał cebulę na Kimsufi i chciałby pyknąć zamówienie szybciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to ze jakiekolwiek zamówienie nie idzie. Zamówiłem przez FR wskazałem PayPal i zamówienie wisi jako oczekujące. Wygenerowała się jakaś faktura czy coś co wygasa o 21:27 i pod tym "no payment method" Co oni wyprawiają?

Edytowano przez mati5000 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobna sytuacja jest nie tylko z Polski mieszkając w UK też chciałem zamówić serwer sytuacja identyczna mimo podania detali karty zamówienie nie zostało opłacone. Coś mi się zdaje że albo za duży bum na serwery i dlatego takie zamieszanie, dwa wydaje mi się że coś mają pomieszane z opłacaniem serwera jeśli chodzi o waluty. Gdyż podczas zamówienia podaje € ( EURO ). Normalnie z reguły przy zamówieniu euro jest zamieniane na funta i bank przewalutowanie transakcję, lecz cena jest podana orientacyjna w danej walucie kraju co robisz zamówienie. Tu na testu zabrałem też złotówkę i robi się mankament, gdyż w złotówce np aktywacja kosztuje na fakturze, której i tak nie da się opłacić 9,99 zł , tak samo 9,99 € czy jak biorę na 9,99 £ - identyczna sytuacja w przypadku serwera. Co za tym idzie osoby płacące w innej walucie niż euro by były oszukiwane, gdyż jest różnica między całkowitym zamówieniem 17,98 zł na fakturze, 17,98 € . W przypadku przewalutowania, można się zdziwić że na fakturze mamy 17,98 zł a z konta zginie nam około ~ 77 zł . ..... Takie jest moje zdanie - poszedł mail do bok czekam na wyjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie kimsufi nawet dostępu do panelu nie ma... 404. Może ma ktoś link zapisany pod jakim był panel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy dostalem elektroniczna fakture do oplacenia mam na dole napis "no payment methods" Na forum ovh napisali ze winne jest brak weryfikacji po dowodzie osobistym. Mam u nich konto od bardzo dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak podejrzewalem właśnie dostałem maila z boku. Mają problem z działem rozliczeniowy jak to na pisali w Europie niby w poniedziałek mają to naprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak. Bym poczekal do poniedziałku na wszelkiej pewności nawet do wtorku ;-), gdyż jak mówię napisali że mają jakiś problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×