Skocz do zawartości
siebek

DirectAdmin - nowa skórka

Polecane posty

Czy tylko mi się tak wydaje, czy ta nowa skórka jeszcze mniej czytelna jest?

https://directadmin.com/evolution.php

 

Szczerze mówiąc to spodziewałem się "wyrzucenia" najważniejszych funkcji na wierzch w formie jakichś ładnych przycisków czy coś w ten deseń...

Jak to widzicie?

Edytowano przez siebek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działające demo wisi już kilka dni. Myślę, że to kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia.

 

Najpotrzebniejsze zakładki poukrywane - moim zdaniem powinny być widoczne na pierwszej stronie (może lepiej zaprezentowane), jak było poprzednio i jak to jest w innych panelach. Responsywność strony pozostawia wiele do życzenia - nauka HTML autorów chyba zatrzymała się w poprzednim wieku. Duże niechlujstwo - w jednych miejscach inputy są z CSS, w innych brak stylu i wyświetla się styl natywny z przeglądarki. Odcień koloru szarego jest nieznacznie ciemniejszy od białego - praktycznie się zlewają i nie widać różnicy, co powoduje dużą nieczytelność.

 

Spodziewałem się zdecydowanie czegoś lepszego. I pomyśleć, że pracują nad tym chyba już ponad 1,5 roku.

Edytowano przez Desavil (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Bardzo fajna! Tylko muszą popracować nad szczegółami, kontrastem etc. Dobrze, że wreszcie to zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest o wiele nowocześniej niż obecnie pod kątem samego wyglądu. Niestety nie poszło to w ogóle w parze z czytelnością i użytecznością. Choć koncepcja widgetów mi się bardzo podoba i może być to główna siła nowej skórki.

 

Biała czcionka na jasnoszarym tle to oczywiście pomyłka. Zresztą na forum DA sporo osób na to zwracało uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×