Skocz do zawartości
Tysci

Prawdziwe dane osobowe

Polecane posty

Witam.Od niedawna bawię się w tworzeniu html itp. Zastanawiam się nad kupnem hostingu wraz z full accesem do roota.Aktualnie mam 16 lat więc nie jestem pełnoletni i tutaj moje pytanie, czy muszę podawać dla hostingu/domeny moje prawdziwe dane osobowe czy mogę użyć jakiegoś generatora. Czy mógłbym mieć przez to jakieś problemy prawne gdybym chciał otworzyć stronę, która była by strona hazardowa. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.


Oraz moje jeszcze 1 pytanie na jakiej stronie znajdę hosting wraz z rootem z możliwością kupna metodą paysafecard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wszelkie dane, które podajesz muszą być prawdziwe. W przeciwnym razie mogą ci wyłączyć usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi w grę wyłączenie usługi czy coś więcej jeżeli chcę zacząć prowadzić stronę o tematyce hazardowej?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MultiGamers.pl

tak, chcę zacząć w ten sposób. Jakiś jackpot lub ruletka w csgo będzie najlepszym rozwiązaniem na pierwsze strony z hazardem w mojej opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz ukończonych 18 lat, to w razie "W" wszelkie konsekwencje prawne ( pomijając prawidłowe dane osobowe ) mogą spaść na Twoich rodziców.

 

Nawet, jeśli ten "hazard" jest powiązany z CS GO to i tak znajdą się kruczki prawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Skoro nie masz ukończonych 18 lat, to w razie "W" wszelkie konsekwencje prawne ( pomijając prawidłowe dane osobowe ) mogą spaść na Twoich rodziców.

 

Nawet, jeśli ten "hazard" jest powiązany z CS GO to i tak znajdą się kruczki prawne.

 

Zwłaszcza że takie jackpoty czy inne formy hazardu są niezgodne z polityką firmy Valve co oznacza że jest od kilku lat walka z takimi stronami, więc moim zdaniem lepiej zająć się czymś innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Zwłaszcza że takie jackpoty czy inne formy hazardu są niezgodne z polityką firmy Valve co oznacza że jest od kilku lat walka z takimi stronami, więc moim zdaniem lepiej zająć się czymś innym :)

 

Można działać zgodnie z polityką Valve, ale trzeba wydać kilkanaście tyś. dolarów na licencję - szaleństwo. :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

Można działać zgodnie z polityką Valve, ale trzeba wydać kilkanaście tyś. dolarów na licencję - szaleństwo. :ph34r:

 

Życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie. Ty powinieneś mięć nauke w głowie a nie siano z hazardem. Potem ta Polska wygląda jak wygląda.

 

Na dodatek na dniach rusza rejestr stron "zakazanych", czyli hazardowych. Polecam poczytać zmiany do ustawy o grach hazardowych. Nowelizacja wchodzi w życie 1 kwietnia, a od lipca operatorzy będą blokować takie strony jeśli pojawią się w rejestrze. Obstawiam, że rejestr już na dzień dobry nieźle spuchnie, bo słuzby nie śpią :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×