Skocz do zawartości
Etitek

Skoki czasów http nawet do 20 000 milisekund

Polecane posty

Witam, monitoruję sobie strony uptime robot, webmon i pingdom i monitory średnio co 10 min generują bardzo wysokie obciążenia nawet do 20 000 milisekund czym może być to spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szklana kula jest obecnie w serwisie.

 

Jaki hosting, jaki CMS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Joomla a co do vpsa pozostawię to na razie dla siebie. Nie chcę robić złej opinii bo może to jakaś głupotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem z wszystkie firewalle ze strony i wszystkie dodane wpisy do .htaccess i nadal występują systematycznie skoki a w tym samym czasie odczuwalne spowolnienie strony. Jakieś sugestie co może być tego przyczyną?

Zastanawiam się czy to może być wina ataków ddos na serwer matkę lub słabe łącze. Nie wiem czego się już doczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jesteś na przeciążonej maszynie fizycznej. Przeciążenia CPU mogą objawiać się zwiększeniem czasu odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem, rozwiązany ze skokami czasów tylko powstał inny. Zostałem przeniesiony na inny serwer i np jak dana domena.pl wcześniej odpowiadała mi na poziomie 1200 milisekund to teraz odpowiada 2100-2300 milisekund. Co może powodować na serwerze taką różnice? Czym mogę obniżyć te czasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×