Skocz do zawartości
pantomaszzz

Poczta OX webmail

Polecane posty

Witam,

 

Mam domenę u rejestratora A. Domena jest przekierowana na hosting do operatora B. Teraz potrzebuję jeszcze email dla domeny : 20gb miejsca, jedna domena, możliwość tworzenia reguł i folderów IMAP (ponad 50 wiadomości dziennie otrzymywanych) i najważniejsze chcę interfejs OX webmail bo już napatrzyłem się przez kilka lat na roundcube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem, chcesz aby strona i poczta była obsługiwana u dwóch różnych operatorów?

 

Jeżeli zależy Ci na OX'ie to chyba tylko w home.pl możesz obecnie skorzystać z jego w miarę nowej wersji wersji (bodajże 7.8, gdzie najnowsza to 7.8.2 ale głowy nie dam sobie uciąć). Oczywiście mowa o polskich operatorach, bo OX'a możesz jeszcze poszukać za granicą. Pamiętaj, że w przypadku home'a musisz wydelegować domenę na ich DNSy aby korzystać z tamtejszej poczty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak mam domenę w OVH i dnsy ustawione na hosting u innego operatora to da radę to zrobić bez przenoszenia domen itp aby samą pocztę oddelegować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile sie nie myle to musiałbyś wydelegować domenę do home i tam przypisać ją do serwera - wtedy poczta będzie obsługiwana w home i na ichnym OXie. Dopiero z poziomu home musisz przekierować domene przez rekord A na IP'ika hostingu ze stroną (tej ostatniej operacji raczej sam nie zrobisz, skontaktuj się z nimi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×