Skocz do zawartości
Duolc

Najtańsze przedłużenie domeny org.pl

Polecane posty

Witam

 

Gdzie znajdę najtańsze przedłużenie domeny org.pl ?

 

Szukając sam trafiłem na http://seohost.pl/domeny/cennik/

cena to 32zł netto za rok

 

Czy gdzieś jest taniej? Jeśli nie to co sądzicie o obsłudze domen przez tą firmę? Warto tam transferować?

Edytowano przez Duolc (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mojej wiedzy obecnie SeoHost to chyba najtańsze miejsce na przedłużenie funkcjonalnych *.com.pl/*.org.pl/*.net.pl.

Kolejny jest zdaje się Gnum - złotówka (netto) drożej. Kolejni są OVH i Forpsi, odpowiednio 34,99 i 35,00 netto.

 

O SeoHost niestety nic nie wiem, nie korzystałem.

W Gnum wszystko gra, jeśli ktoś zaakceptuje fakt, że zdarzały się poważne problemy z komunikacją (nie docieraniem emaili z i do firmy przez dłuższe okresy).

OVH i Forpsi - żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Gnum wszystko gra, jeśli ktoś zaakceptuje fakt, że zdarzały się poważne problemy z komunikacją (nie docieraniem emaili z i do firmy przez dłuższe okresy).

 

Hę? Chodzi o komunikację z Gnum czy emaile wysyłane na domenę kupioną w Gnum?

 

Jeśli o drugie to i tak chyba lepiej dokonać delegacji domeny na serwer gdzie mamy hosting co ułatwi zarządzanie i skutecznie uniezależni nas od awarii Gnum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@nnd_newbie

Chodzi o komunikację z Gnum. Zdarzało się już co najmniej dwukrotnie, że przez pewien czas nie docierały emaile wysyłane do Gnum (gdy klient miał sprawę/pytanie), jak i nie wychodziły emaile wysyłane z Gnum (np. przypomnienia o terminach domen czy potwierdzenia wpłaty). Ja to akceptuję, ale nie każdy ma tyle samo cierpliwości, szczególnie gdy komunikacja zawiedzie w najbardziej kluczowym momencie.

 

Gnum nie oferuje DNSów ani hostingu, więc to drugie o czym mówisz nie wchodzi w grę.

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×