Skocz do zawartości
freszyk

Duży hosting na kilka stron czy mały dla każdej?

Polecane posty

Witam,



Tak jak w temacie. Jestem początkujący i jak na ten moment Tworzę tylko proste strony wizytówki lecz są to już strony tworzone dla klientów i zależy mi na ich zadowoleniu. Aktualnie swoje strony trzymałem na jednym hostingu az.pl i jestem średnio zadowolony. Liczba stron rośnie a subskrypcja na az.pl się kończy i myślę zmienić hosting. Moje typy to dhosting, hekko, linuxpl lub Kei.



Nie mogę się tylko zdecydować czy kupić mniejsze hostingi dla każdej strony z osobna czy większy hosting i na nim trzymać tyle stron ile się zmieści?



Mały hosting rozumiem 2-10GB pojemności, 50-100GB transferu 49-79zł rocznie. (linuxpl, hekko)


Większy hosting - jak na ten moment wystarczy mi 30-50GB pojemności, transfer 300GB-bez limitu, 200zł na rok. (dhosting, kei, hekko)



Strony są wizytówkami firm więc pozycja w google dość ważna. Proszę o radę bardziej doświadczonych w tym temacie niż ja. I przy okazji proszę o radę w wyborze hostingu.


Z góry dziękuję za pomoc.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do nas na testy - napisz na sprzedaz@dhosting.pl. Skontaktuje się z Tobą nasz handlowiec i wszystko wyjaśni. Natomiast to czy wybrać jeden hosting, czy wiele, zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Więcej hostingów = więcej paneli do zarządzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej reseller? Wtedy każdemu klientowi dajesz pełen dostęp do panelu tylko dla jego domeny, a wszystkim administrujesz ze swojego głównego konta.

Możesz zerknąć też do nas https://swhosting.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wypadałoby klientom oferować hostingi z unikalnym IP jeżeli chcesz jak najlepiej względem swoich klientów.

W zasadzie wszystko co zostało wymienione będzie lepsze od az :)

 

Proponowałbym linuxpl lub wspomnianą wcześniej firmę dhosting, gdzie będziesz mógł skorzystać z intuicyjnego panela, który pozwoli Ci zarządzać każdą witryną (właśnie testuję).

Każdy z hostingów daje możliwość okresu testowego, więc przed jakimkolwiek zakupem przetestuj i sprawdź, który serwer najbardziej Ci odpowiada.

 

 

 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Właśnie napisałem zapytanie do dhosting i czekam na odpowiedź bo dhosting mi sie podoba bardzo przez dPanel. A jesli nie dhosting to wezmę sobie EasyReseller+ na hekko.pl. Ten hosting ma bardzo dobre opinie więc myślę że to będzie dobry wybór a nie chcę brać czegoś mało sprawdzonego.

Edytowano przez freszyk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak nadal jestem w kropce. Hekko hostingi reseller ma na standardowych dyskach a szukam czegoś na ssd. A co myślicie o firehost lub jchost? Czy jednak zwykły duży hosting?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nadal jestem w kropce. Hekko hostingi reseller ma na standardowych dyskach a szukam czegoś na ssd.

Daj spokój człowieku z tym marketingowym bullshitem :) Przetestuj działanie strony na różnych serwerach i wtedy porównuj. SSD na milionie stron będzie działał wolniej niż zwykły talerzowy dysk z kilkoma userami, nie mówiąc już o tak podstawowych rzeczach jak konfiguracja serwera, wersja PHP, obciążenie łącza itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na szybkim hostingu opartym w całości na dyskach SSD (bazy danych MySQL, MongoDB, PostgreSQL, poczta, repozytoria SVN, GIT, HG i oczywiście pliki użytkownika - jednym słowem wszystko ;) ) to zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty: MyDevil.net.

 

Z kodem FORUM_WHT 15% zniżki na pierwszą płatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam kei. Korzystam z ich serwera już od kilku lat. Profesjonalna obsługa, bardzo intuicyjny i nowoczesny panel zarządzania, mają również reseller - jako dodatkowy panel do zakupienia. Chyba jest nawet możliwość przetestowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy tanie konta www i reseller - na pewno znajdziesz coś dla siebie :)

 

Po więcej informacji zapraszam na PW lub na mctb.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×