Skocz do zawartości
GameMaster

Jaki internet + telewizja

Polecane posty

Witam,

Rodzinka korzysta z oferty lukman.pl. Internet 90mb/s + telewizja za 109zł z dodatkowym dekoderem.

Szukają zamiennika w podobnej cenie.

Wymagania:

Dużo kanałów muzycznych, przede wszystkim discopolo (fuuj xD)

TVP Seriale

Kanały serialowe / filmowe

Internet minimum 60mb/s.

 

Najlepiej aby była podobna cena lub tańsza.

Miasto: Łuków

 

Może ktoś pomoże bo szukam i nie wiem co wybrać.

Na razie stoi na cyfrowypolsat za 19,90zł (ale to parter i antena na balkonie to nie za ciekawy pomysł, wszędzie w koło budynki/drzewa) + internet UPC 120mb/s

Netia.pl niestety nie obsługuje.

Może jakieś rozwiązanie np. LTE?

Edytowano przez GameMaster (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każde LTE no limit ma lejek. Tylko t-mobile firmowe ma w miarę wysoki lejek, aczkolwiek te ich bts...

Nie szedł bym drogą LTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każde LTE no limit ma lejek. Tylko t-mobile firmowe ma w miarę wysoki lejek, aczkolwiek te ich bts...

Nie szedł bym drogą LTE.

 

Rodzince te 50GB transferu by wystarczyło. Tyle co siostra korzysta z YT itd. a mama tyle co FB i gry na nim. Tyle co ja jak przyjadę to coś ściągnę.

 

Na firmę nie ma problemu wziąć :)

Edytowano przez GameMaster (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystanie z LTE gdy jest dostępne dobre połączenie kablowe to nietrafiony wybór :)

Zwłaszcza, że piszesz "Internet minimum 60mb/s." Żaden operator komórkowy Ci takiego transferu nie zapewni, a zapewne nigdy nawet takiej prędkości nie ujrzysz gdy spojrzy się na to jak BTS'y siadają przez osoby rezygnujące z porządnych kablówek czy radia na rzecz "Superszybkiego" LTE. Internet z "telefonu" jest dobry gdy nie ma na miejscu już dostępnego niczego lepszego.

Polecam skorzystać z oferty UPC, na pewno będziesz bardziej zadowolony niż z internetu mobilnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również polecam UPC, to dobra opcja.

Sprawdź tylko czy w ofercie są dostępne wspomniane przez Ciebie te kanały muzyczne.

Z cyfrowego polsatu może Cie zainteresować opcja multi room.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście korzystam już trzy lata z CP LTE i nie narzekam, po za kilkoma awariami nie mam problemu. W technologii LTE masz bez limitu, ale u nich to bez limitu to 100GB transfer danych jeśli go przekroczysz blokują Cię i prędkość spada do 512kb/s. Akurat w mojej przypadku mam prędkość 30-40mb/s oczywiście mi to wystarcza, ale już znalazłem bliższy nadajnik i wiosną zamierzam się przestawić. Jak byś patrzył BTS to szukaj w okolicy nadajników Mobiland i pod nie się podłaczaj.

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W UPC aby wziąć taki pakiet to trzeba wydać 129zł i wtedy są te kanały co rodzinka chce + 60mb/s internet. Co jest według mnie nie opłacalne bo 90% kanałów po prostu im nie potrzebne.

 

 

Co myślicie właśnie o rozwiązaniu Telewizja CP + internet UPC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz za telewizje internet telefon w CP płace 130zl i w tym mam rozmowy bez limitu jesli chodzi o tel 6gb internetu na tv mam full jakis kanalow ktorych pewnie nie obejrze ale tez dalo mi full CPgo i z tego korzystam a internet mam 200gb Hspa+ jesli w lte to bez limitu. Zapytaj w CP o oferte smart dom.

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukają zamiennika w podobnej cenie.

A jaki jest tego powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągłe problemy z internetem np. spadek prędkości nawet na cały weekend do np. 2-3mb/s. W tygodniu potrafi cały czas działać na 20-30mb/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LTE sobie odpuść, potem będziesz narzekał.

Nie ma opcji żeby to działało (TV+Internet) nawet porównywalnie do zwykłego światła.

Bierz osobno internet, ponieważ dostawca na pewno utnie Ci coś łącza na TV.

A na telewizor DVBT lub jakiś najtańszy pakiet z CP.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×