Skocz do zawartości

Polecane posty

Zapytam tutaj bo przed pozycjonerem mi głupio a poza tym już nie do konca mu wierzę :/ mniej więcej rok temu zleciłem pozycjonowanie strony agencji, byłem cierpliwy bo mi mowiono i też czytałem że faktycznie tak jest że trzeba czekać na wyniki i czekałem, chociaz mnie bolał ten hajs wyłożony na coś czego nie widze. Po pół roku z hakiem faktycznie coś sie zadziało, było lepiej, nawet sie znalazłem w top dyszce, na końcu bo na końccu ale zawsze, a teraz niedawno znowu bum w sensie spadek a oni mi mówią że nic nie zrobią, trzeba czekać bo pozycje sa zamrożone. Nie dopytywałem się co tzn bo nie chciałem wyjsc na głupiego a do tego mnie zdenerwował. Powiedzcie czy koles robi mnie w balona czy jak? Co to są niby te zamrożone pozycje i czy agencja czasem nie jest od tego zeby je rozmrozić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roothek

Nie możesz znaleźć agencji, gdzie płacisz za efekty? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam szczegółów sytuacji, ale prawdopodobnie agencja, z którą współpracujesz nie do końca rozumie pojęcie “zamrożenia pozycji” i tłumaczy nim swój brak wpływu na pozycję Twojej strony w wyszukiwarce. Czasami zdarzało się, że mimo pracy pozycjonerów SERPy prawie się nie zmieniały - brak zmian dotyczył większości stron internetowych, a nie konkretnych, prowadzonych przez daną agencję. Mówiono wtedy o zamrożeniu pozycji przez Google, a ostatnia taka sytuacja miała miejsce w 2014 roku. Jeżeli znowu taka wystąpi, żadna agencja nie może “rozmrozić” wyników, bo nie ma takiej mocy. Nic mi jednak nie wiadomo o tym, aby coś takiego działo się w ostatnich miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie :/ i kto tu wyszedł na głupiego… o tyle to dziwne że rosła ta pozycja, zadowolony byłem a tu krach. Może czas zmienić agencję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczyn spadku pozycji czy braku efektów pozycjonowania może być wiele. Niekoniecznie muszą być winą firmy pozycjonującej, jednak jej zadaniem jest ich znalezienie, dokładne wyjaśnienie klientowi i wytyczenie dalszej ścieżki postępowania. Jeżeli mimo wszystko zdecydujesz się na rozwiązanie umowy i będziesz potrzebował konsultacji, zapraszamy do Supremum SEO: https://supremumseo.pl/, postaramy się pomóc.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×