Skocz do zawartości
MateuszCODE

Jak pozycjonować miejską stronę z rabatami.

Polecane posty

Witajcie, Nigdy nie miałem do czynienia z pozycjonowaniem strony ponieważ mało mnie to interesowało. Niedługo otwieram miejską stronę z rabatami na obrębie gminy miasta. Domena jest rabaty.nazwamiasta.pl, Mam do was pytanie jak dobrze wypozycjonować stronę, ile może to kosztować.

Pozycjonować tak samo jak w przypadku innych stron internetowych. Optymalizacja + linki. A ile to może kosztować? "Tyle co samochód". Tylko zależy jaki to ma być samochód. Wyślij zapytania do kilku albo lepiej kilkunastu firm SEO i będziesz wiedział. Inaczej wycenią "kody rabatowe Warszawa" (nie sprawdzałem czy ktoś tego w ogóle szuka) a inaczej "kody rabatowe Ząb".

Gość

Jeśli jest to Gmina do 30k mieszkańców to z mojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że działania internetowe są mało efektywne.

Jeśli jest to Gmina do 30k mieszkańców to z mojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że działania internetowe są mało efektywne.

Była taka już strona miała dosyć dobre statystyki lecz zamknął ją właściciel bo nie miał kasy :D

Gość

Była taka już strona miała dosyć dobre statystyki lecz zamknął ją właściciel bo nie miał kasy :D

Też prowadziłem swego czasu i dużo lepsze efekty przynosi reklama w prasie itd niż elektroniczna. Ewentualnie możesz uderzać jakieś facebooki miejskie i to tyle.

może wizytówki NAP, fora lokalne, ogłoszenia ?

Robić tak, żeby linkowanie jak najbardziej dostosować do regionu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się