Skocz do zawartości
Gość nrm

InfraXstructure 2017, W-wa, 20.04.2017

Polecane posty

Na razie mało szczegółów, co do agendy i prelegentów.

 

W zeszłym roku bardzo fajną prezentację( sensie techniczną) zrobił Kamil Stawiarski dotyczącą Oracle'a oraz kilku gości z Allegro o Hadoop'ie. 40% wystąpień wyglądało na typowy marketing(jak Zerto, czy Veeam).

 

Duży plus za udostępnienie później materiałów z prezentacji.

Myślę, że jak ktoś zastanawia się, czy się wybrać to może obejrzeć sobie zeszłoroczne prezentacje tutaj i wyrobić sobie własne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

"Na razie mało szczegółów, co do agendy i prelegentów" - podobno ma być za miesiąc

 

"40% wystąpień wyglądało na typowy marketing" - a zarzekają się, że TYLKO samo mięso ;) Może zbyt ostro ich oceniłeś? ;) Póki nie będzie tegorocznych tematów to ciężko cokolwiek powiedzieć, musimy poczekać.

 

Będziesz w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto dać to 350 pln za marketing ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"40% wystąpień wyglądało na typowy marketing" - a zarzekają się, że TYLKO samo mięso ;) Może zbyt ostro ich oceniłeś? ;) Póki nie będzie tegorocznych tematów to ciężko cokolwiek powiedzieć, musimy poczekać.

 

Będziesz w tym roku?

 

Poczekam na agendę to się wypowiem, czy będę w tym roku :)

 

Może ich oceniłem zbyt ostro, ale to tylko moje subiektywne wrażenie, dlatego zalinkowałem do YouTube, żeby każdy mógł sam ocenić wystąpienia prelegentów.

 

Jeszcze raz zachęcam każdego, kto się zastanawia to przejrzenia tych nagrać, żeby wyrobić sobie opinię, czy warto jechać.

 

Z ciekawostek odnośnie wystawców na stoiskach w zeszłym roku to jedną fajną aplikację dostrzegłem - GUI do opisów patchpaneli. Można sobie kolorować, które wolne, które zajęte, opisać co do czego jest podpięte plus możliwość wyklikania połączeń do ticketa dla technika. Człowiek patrzy do ticketa i widzi na animacji, co i gdzie ma być wpięte i jakim kabelkiem. Niestety projektant aplikacji nie przewidział, że ktoś będzie chciał spróbować połączyć patchpanel ze światłem do miedzi - mina prezentującego bezcenna :)

 

PS. Będę na PLNOG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam robi się ;)

 

@
@time@
@titlepl@
@photo@
@speaker@
@company@
@more@
@time@
@titlepl@
@photo@
@speaker@
@company@
@more@

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@maniektme i jak po PLNOG? ;)

 

Jak to po PLNOG :) Myślę, że trzyma swój poziom. Bardzo fajny pomysł z Community Corner, choć zdarzyło się, że było więcej chętnych niż miejsc, co tylko potwierdza, że to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@maniektme - dzięki za opinie, community będzie też w KRK, zastanawiamy się jeszcze, w której i jak dużej sali... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×