Skocz do zawartości
MarcinDabzalski

Zakup smartfona

Polecane posty

 

Witam. Chciałbym się Was poradzić w sprawie zakupu nowego smartfonu. Co uważacie za lepsze: kupno nowego ze średniej półki, czy używanego z najwyższej półki? Ściślej mówiąc mam taki dylemat, bo planuję zakup przez allegro albo nowego galaxy J5 poprzedniej wersji za 699 zł albo używanego blackberry pasport (tutaj nie znam ceny bo biorę udział w licytacji, ale podobne licytacje przekraczały 700 zł)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wrogo nastawiony do Blackberry. Osobiście już wolałbym szajsunga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ani to, ani to.

Blackberry syf straszny - byl dobry 5 lat temu.

Teraz nie ma po co stawac. Ja na twoim miejscu wziąłbym chińczyka nowego w tych pieniadzach - wszystkie te samsungi ze sredniej polki typu wlasnie j5 itd. klada na łopatki we wszystkivh testach. A jak chcesz samsunga to dołoż, albk wez na raty - bo tego j5 nigdy w zyciu nikomu nie zycze. MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaczi

Mam w ofercie Xiaomi Redmi Pro 3 może Cię zainteresuje

 

Wersja Advanced Redmi Note 3 też? Jaka cena?

 

Edytowano przez mariaczi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie najlepsze będą Xiaomi. Zarówno szajsung jak i blackberry się strasznie stoczyły i ich średnia półka jest po prostu słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Blackberry syf straszny

 

Jeżeli piszesz takie rzeczy to masz ewidentnie syf w głowie i nigdy nie miałeś nawet pojęcia jaka była grupa docelowa klientów Blackberry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

W moim odczuciu smartfon za 700 PLN to raczej słabizna. Coś bez super wodotrysków musi kosztować jednak nieco więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

W moim odczuciu smartfon za 700 PLN to raczej słabizna. Coś bez super wodotrysków musi kosztować jednak nieco więcej.

 

 

już tylko Xiaomi Redmi Note 3 z 16 i 32GB

 

 

iPhone 5S :)

 

Pfff.. śmiechłem z was :D

 

sailfish_os_419x278.jpg?x=648&y=348&crop

 

#nie_dla_szaraczków ;)

 

Jak uda mi się sprowadzić paletę to ~800zł za sztukę ;)

 

edit: ss

BhspD7k.png

Edytowano przez Spoofy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Tak jak wyżej - bierz Xaomi. To średnia półka, ale najlepsza cena/jakość do 700 zł jest zadowalająca. Tutaj jak dołożysz parę dyszek masz naprawdę w porządku za tą cenę telefon. Chyba najlepszy wybór (http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-4-pro-3-32-gb-2xsim-gw-menu-pl-i6678156784.html). Telefony z najwyższej półki to zapewne same flagowce; za 700-800 raczej nie ma flagowca. Nawet używka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Xiaomi Redmi 3s 32/3GB - sam mam od kilku miesięcy i jest naprawdę dobry.

Żadnych problemów, w dodatku bateria 4000mAh robi robotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Xiaomi ja mam jeden problem z nim który kurcze mocno osłabia moją opinię. Chodzi o ekran. Moja dziewczyna ma jakiegoś tam jedynego z droższych i porównując prędkość działania z a5 Samsungiem jest mega, ale ekran jakiś jest mało wyraźny i oczy bolą przy dłuższym korzystaniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Xiaomi ja mam jeden problem z nim który kurcze mocno osłabia moją opinię. Chodzi o ekran. Moja dziewczyna ma jakiegoś tam jedynego z droższych i porównując prędkość działania z a5 Samsungiem jest mega, ale ekran jakiś jest mało wyraźny i oczy bolą przy dłuższym korzystaniu:(

 

Problem był chyba z mi4 i mi4c bo ekrany były od dwóch producentów i była loteria który dostaniesz. Teraz w nowszych tego problemu nie ma a przynajmniej nic o nim nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@OP
Zależy do czego ten smartfon potrzebujesz, jak do zastosowań typowo firmowych czyli telefon, nawigacja, poczta + jakaś dowolna prosta aplikacja to telefon za 500 da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blackberry nie jest za dobrym wyborem. Najlepiej pójść w Samsunga, Sony lub Apple. Fajnym wyborem jest też Huawei lub HTC. Nieco gorzej, moim zdaniem, wybrać jest Xaomi. Marka fajna, lecz ciężko z serwisowaniem u nas. SIostra miała Redmi 3s, poszła ze zbytym wyświetlaczem do servicelogistics.pl ale nie byli w stanie jej go naprawić. Mało serwisów przyjmuje do napraw te modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już się zmienia, ja mam zapewniony serwis w Polszy, ale zapłaciłem swoje, bo kupiłem do dystrybutora polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×