Skocz do zawartości
jensej

Monitoring lokalu podawany z serwera

Polecane posty

Witam.

Potrzebuję jakiegoś rozwiązania, żeby ładować obraz z kamer (16 sztuk) na mój serwer VPS.

Może być opóźnienie 1-3 min. (byle oglądanie działało płynnie).

Aktualnie używam aplikacji na androida gdmss lite, ale z tego co się orientuje to obraz idzie na żywo i strasznie słabo to działa.

 

Możecie polecić jakieś rozwiązanie, żeby za bardzo nie obciążyć łącza w lokalu (bo jest słabe).

Ale żeby ten obraz dało się oglądać płynnie (nawet z opóźnieniem). tzn chodzi mi o to żeby podawało obraz już załadowany na serwer. Czy coś.

 

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to kwestia łącza w lokalu, jedyne co można by spróbować zrobić to streamować poza lokal obraz gorszej jakości (mniejsza rozdzielczość i/lub mniejsza liczba klatek).

Edytowano przez Fizyda (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to kwestia łącza w lokalu, jedyne co można by spróbować zrobić to streamować poza lokal obraz gorszej jakości (mniejsza rozdzielczość i/lub mniejsza liczba klatek).

da się jakoś przechwycić obraz z tej apki?

Czy trzeba coś dodatkowego na miejscu kombinować?

Łącze to Pewnie jakies 15-20 Mbit/s. Także słabiiutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie i nie wiem o jakiej apce mowa, ale raczej na pewno trzeba kombinować na miejscu. Co do łącza to tutaj znaczenie ma prędkość uploadu, a nie downloadu.

 

Rozwiązanie które zaproponowałem będzie wiązało się z większym zużyciem zasobów na jakimś serwerze/komputerze w sklepie ponieważ to on musi zmniejszyć rozdzielczość i ilość klatek przed wysłaniem tego dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×