Skocz do zawartości
Buzz Black

Hosting z porządną pocztą

Polecane posty

Witajcie!

 

Po ostatnich rozczarowaniach poszukuję hostingu z porządną pocztą (mam na myśli dobre filtry antyspamowe, "niespamowe" IP, niestandardowy wygląd webmaila). Niestety poczta trzymana na zwenątrz odpada.

Do tego wypadałoby żeby cechował się wysoką wydajnością, i dobrym stosunkiem pojemność, jakość/cena :)

 

Może ktoś byłby w stanie coś polecić?

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Hoste.pl. W zależności od zapotrzebowania na powierzchnię można wybrać odpowiedni pakiet.

Nasze atuty w tym temacie:
- brak limitu na ilość skrzynek,
- rozbudowany system antyspamowy - czytaj więcej ...
- monitorowanie ewentualnego listowania IP na listach RBL,
- dwa panele poczty (webmail),
- możliwość korzystania z połączeń SSL z użyciem certyfikatu *.hoste.pl (Wildcard).
- 14 dniowy test bez zobowiązań.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Hoste.pl. W zależności od zapotrzebowania na powierzchnię można wybrać odpowiedni pakiet.

 

Nasze atuty w tym temacie:

- brak limitu na ilość skrzynek,

- rozbudowany system antyspamowy - czytaj więcej ...

- monitorowanie ewentualnego listowania IP na listach RBL,

- dwa panele poczty (webmail),

- możliwość korzystania z połączeń SSL z użyciem certyfikatu *.hoste.pl (Wildcard).

- 14 dniowy test bez zobowiązań.

Jaki niestandardowy webmail stosujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Na dHosting.pl prócz stron trzymam także kilka skrzynek pocztowych w tym własną. Jeżeli to typowe wykorzystywanie poczty to Elastyczny Web Hosting w zupełności powinien wystarczyć. Za 246 PLN brutto masz 50GB powierzchni, nielimitowany transfer etc. Poczta działa bardzo stabilnie podobnie jak pozostałe usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli GApps, Zoho etc.

 

I jak ten dHosting? Wypowiesz się trochę? 😊 Z drugiej strony nie wiem czy jest to gra warta świeczki... nie wiem czy warto wydawać aż tyle skoro trzymam małego bloga, stronę większego projektu i wizytówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Siedzę już u nich kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Nie odnotowałem jeszcze żadnego padu ani stron ani panelu. Przeniesienie usług bez żadnych problemów, żadna ze stron się nie wykrzaczyła, żaden mail nie zginał. Support jest ich bardzo mocną strona, nie traktują klientów jak kolejnych numerów w statystyce. Do każdego klienta starają się podchodzić indywidualnie co w tych większych firmach nie jest częstą praktyką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy na pewno jest to warte 246 dla bloga, wizytówki i projektu? Nie jestem przekonany do końca :/

 

Piszesz o poczcie w temacie + hosting ale odnoszę wrażenie że szukasz tanio lub chcesz wywołać do odpowiedzi konkretną firmę w celach marketingowych.Patrząc na oferty które już otrzymałeś nawet chyba ich nie sprawdziłeś a jedynie podtrzymujesz temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jeżeli zależy ci na jakości, stabilności i świętym spokoju to takie pieniądze są tego jak najbardziej warte. Chyba że nie zależy ci na tych stronach i poczcie to wtedy możesz szukać czegoś taniego czy nawet darmowego. 250 PLN rocznie to nie jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×