Skocz do zawartości
quakGRAPHIC

[Wykonam] PatrykPolak.pl - usługi graficzne!

Polecane posty

reklama.png

Witam!

nazywam się Patryk Polak, chciałbym Wam zaoferować usługi graficzne. W branży działam od kilku lat, mam do zoferowania duży zakres własnych umiejętności oraz doświadczenie. Moim głównym atutem jest bez problemowy kontakt z klientem oraz szybka realizacja projektu. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie.

Portfolio: http://patrykpolak.pl/

Określę zakres prac jakie wykonuję:

- tworzenie graficznych szablonów stron WWW
- identyfikacja wizualna (logotypy)
- bannery reklamowe
- grafika użytkowa (bannery fb, yt, twitch itp)
- wykonanie pojedyczych elementów graficznych
- wizytówki
- ulotki
- oraz inne

Kontakt:

GG: 46442454
TEL: 601 931 880
E-MAIL: quak1042@gmail.com

Edytowano przez Łukasz Ostrowski (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie odnaleziono adresu

 

Firefox nie może odnaleźć serwera www.quakstudio.pl.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz fatalnie zrobioną stronę, z poziomu realizacji nie da się dostać do kontaktu czy do strony głównej. Przeglądanie realizacji to masakra bo trzeba wyłączać każdy obrazek - brak galerii, dodatkowo sam skrypt do powiększania miniaturek przestał mi działać i musiałem odświeżyć stronę.

 

Mam jedno pytanie, ile za projekt jednej strony w rwd sobie życzysz? Chodzi o projekt graficzny jednej podstrony informacyjnej o produkcie, logo już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz fatalnie zrobioną stronę, z poziomu realizacji nie da się dostać do kontaktu czy do strony głównej. Przeglądanie realizacji to masakra bo trzeba wyłączać każdy obrazek - brak galerii, dodatkowo sam skrypt do powiększania miniaturek przestał mi działać i musiałem odświeżyć stronę.

 

Mam jedno pytanie, ile za projekt jednej strony w rwd sobie życzysz? Chodzi o projekt graficzny jednej podstrony informacyjnej o produkcie, logo już jest.

 

Dziękuje za opinię, myślałem aby zrobić menu przesuwane razem z suwakiem możliwe ze to dodam wkrótcę. Galeria jest tylko w wszystkich pracach na stronie głównej do 4 prac dodałem przekierowanie aby zobaczyć cały projekt graficzny, wystarczy cofnąć i wraca do swojej pozycji. Co do powiększania miniaturek w wszystkich pracach to działa to dobrze nikt nie narzekał i sprawdzałem nawet na innych komputerach możliwe ze coś twoja przeglądarka słabo na to działa nie wiem.

 

150 - 250 zł za jeden projekt strony głównej.

 

Pozdrawiam,

Patryk Polak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna istotna dla mnie rzecz, w czym wykonujesz projekt i jak wygląda kwestia typografii na stronie (licencje na fonty)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna istotna dla mnie rzecz, w czym wykonujesz projekt i jak wygląda kwestia typografii na stronie (licencje na fonty)?

Photoshop, tak licencją są na font.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś faktycznie jest nie tak - wszedłem w galerię i po kilku próbach wczytania strony wywaliło mi błąd. Zerknij na to koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś faktycznie jest nie tak - wszedłem w galerię i po kilku próbach wczytania strony wywaliło mi błąd. Zerknij na to koniecznie :)

Możesz mi wysłać screena na PW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi wysłać screena na PW?

 

U mnie wyglądało to tak że jak przeglądałem projekty to po kilku powiększeniu miniaturek przestało je powiększać po kliknięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie wyglądało to tak że jak przeglądałem projekty to po kilku powiększeniu miniaturek przestało je powiększać po kliknięciu.

Naprawdę dziwne, mi wszystko działa i na innym komputerze z innym internetem tez sprawdzałem.

 

A jaka przeglądarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

uBlock₀ zablokował wczytywanie strony

Powodem zablokowania jest filtr

||patrykpolak.pl^

Filtr znajduje się na liście: Malware domains

 

:ph34r:

 

Portfolio zachęcające do współpracy :P

 

Moja wina? Nie..

 

Zobacz kod strony i nic tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na Twoim miejscu dowiedziałbym się dlaczego tak jest, chyba że potencjalni klienci nie są dla Ciebie aż tak ważni ; o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na Twoim miejscu dowiedziałbym się dlaczego tak jest, chyba że potencjalni klienci nie są dla Ciebie aż tak ważni ; o

Dowiedziałem się mniej więcej, ktoś dodał do http://www.malwaredomains.com/

 

napisałem do nich maila, a juz mija miesiąc i nadal 0 kontaktu. Ktoś mądry dodał do bazy ich i lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można prosiłbym o moderatora o zmienienie bannerka w poście głównym na:

 

reklama.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tu żadnego banerka nie ma

 

Jest, jest ;), ale się nie wyświetla. Chyba jest hotlinkowanie wyłączone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieni mi ktoś obrazek w 1 poście bo jest inny adres i go nie wyświetla, czy mam stworzyć nowy temat?

 

reklama.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieni mi ktoś obrazek w 1 poście bo jest inny adres i go nie wyświetla, czy mam stworzyć nowy temat?

 

reklama.png

 

A próbowałeś zgłosić swój pierwszy post? Raz tak zrobiłem bo chciałem w nim zmienić coś i podziałało, fakt czekałem chyba dzień, ale było zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A próbowałeś zgłosić swój pierwszy post? Raz tak zrobiłem bo chciałem w nim zmienić coś i podziałało, fakt czekałem chyba dzień, ale było zrobione.

Robiłem to i nadal nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Font od "Realizacji" w dół nie obsługuje polskich znaków. Brakuje animacji po kliknięciu na pulsującą strzałkę, nie rozumiem też czemu na boxy w realizacjach animacje są tylko na hover, w sensie nie ma żadnej animacji po usunięciu kursora znad diva. Trochę nieprofesjonalnie to wygląda. Trochę surowa ta strona, tak patrząc przy pierwszym odbiorze. No i zobacz jak wygląda mobilka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Font od "Realizacji" w dół nie obsługuje polskich znaków. Brakuje animacji po kliknięciu na pulsującą strzałkę, nie rozumiem też czemu na boxy w realizacjach animacje są tylko na hover, w sensie nie ma żadnej animacji po usunięciu kursora znad diva. Trochę nieprofesjonalnie to wygląda. Trochę surowa ta strona, tak patrząc przy pierwszym odbiorze. No i zobacz jak wygląda mobilka. ;)

Postaram się coś ogarnąć, dziękuje za opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona została przebudowa odrobinkę, na dniach będzie responsywność gdyż koder czasu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×