Skocz do zawartości
marekmak

Najlepszy hosting pod Wordpress (a może zagraniczny.. ?)

Polecane posty

Cześć,

 

W związku z problemami Zenboxa szukam niezawodnej i szybkiej alternatywy. Na zagraniczne projekty mam hosting na SiteGround zlokalizowany w Amsterdamie z CDN Cloduflare. Działa znakomicie i zastanawiam się czy sprawdził by się na polskojęzyczne strony.
Dobry polski hosting będzie zawsze szybszy czy taki SiteGround dałby radę ?

 

Jaką polską firmę ewentualnie polecacie ? Cena nie gra większej roli, liczy się dla mnie uptime i szybkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie tak dawno uruchomiliśmy dedykowaną dla Wordpressa platformę z dyskami SSD. Zapraszam do zapoznania się z ofertą - https://home.pl/wordpress-hosting

 

Hosting WP SSD wspiera w pełni PHP 7, Opcache, posiada pełny, zarządzalny backup przez FTP z 3 ostatnich dni (dla pakietu Standard i Premium) oraz 14 dni okresu testowego (działa od razu po rejestracji, bez żadnej opłaty). Oczywiście w ramach dostępnej powierzchni (10, 20, 30 GB) możesz założyć dowolną liczbę skrzynek email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć @marekmak. Zapraszamy do wypróbowania oferty https://www.hekko.pl - nasi Klienci chwalą sobie ten hosting, a WordPress jest najczęściej wybieranym u nas CMS'em. Hosting jest szybki, lokalizacja w Polsce, ale PRZEDE WSZYSTKIM - wyróżnia nas dobra, szybka obsługa Klienta, potwierdzona ponad TYSIĄCEM opinii tutaj, na webhostingtalk.pl:

 

http://www.webhostingtalk.pl/opinie/firma/13-hekko-pl/

 

Hosting jest także atrakcyjny cenowo i to nie tylko w pierwszym roku, ale też w kolejnych, dzięki unikatowemu programowi coraz większego rabatu za kolejne lata "stażu".

 

Co do wspierania osób pracujących w oparciu o WordPress, mamy świetnego bloga, gdzie znajdziesz bardzo dużo porad, w znacznym stopniu kierowanych do użytkowników właśnie tego systemu, a także - w ramach każdego pakietu hostingowego, proponujemy wygodny autoinstalator aplikacji - bardzo wygodne do developingu, bo pozwala szybko stawiać kolejne instancje WordPress'a (ale także innych aplikacji).

 

Jeśli Ty także uważasz, że najlepiej przekonać się samodzielnie - zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego okresu próbnego.

Dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hostingu MyDevil.net.

 

HOSTING DLA WYMAGAJĄCYCH

Stawiamy na możliwości - u nas bez problemu uruchomisz swoją aplikację napisaną w dowolnym języku.

Nasi Klienci uruchamiają aplikacje napisane w: PHP (5.6 oraz 7.0), Python (2.7, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6), Java (OpenJDK 7 i 8), Ruby, Node.js (4, 6, 7), Perl, C, C++, D, Lua, Erlang, TCL/TK, Pascal.

Każdy programista doceni nasze repozytoria kodu: GIT, SVN oraz Mercurial (hg), które można zintegrować z używanym przez Ciebie oprogramowaniem, np. redmine lub trac.

 

Udostępniamy szereg rozwiązań bazodanowych: MySQL 5.7, PostgreSQL 9.4 oraz MongoDB 3.2.

Wszystkie dane umieszczane są na szybkich dyskach SSD oraz wspomagane specjalnym mechanizmem cache'owania w pamięci RAM.

 

Wykorzystaj pełnię możliwości swoich aplikacji dzięki dostępności: SSH, memcached, redis, zadania cron.

 

BRAK OGRANICZEŃ

Skupiamy się na możliwościach, nie na ograniczeniach - dlatego u nas nie znajdziesz sztucznych limitów:

  • nielimitowany transfer miesięczny,
  • brak uciążliwych limitów CPU,
  • brak ograniczeń ilości vhostów httpd (domen), skrzynek e-mail, czy baz danych MySQL, PostgreSQL i MongoDB,
NIESAMOWITA SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Jedną z najważniejszych cech naszego hostingu jest nadzwyczajna szybkość wykonywania wszystkich operacji na udostępnionych kontach.

Jest to możliwe dzięki zastosowaniu szeregu optymalizacji i wyboru najlepszych dostępnych rozwiązań:

  • FreeBSD - wydajny i bezpieczny system operacyjny,
  • ZFS - system plików, który potrafi zdziałać wydajnościowe cuda,
  • Nginx - serwer WWW, który jest znacznie wydajniejszy niż powszechnie stosowany serwer Apache httpd, obsługuje HTTP/2 dla SSL,
  • dyski SSD - teraz 400 000 IOPS do Twojej dyspozycji,
  • pamięc RAM wykorzystana jako pamięć podręczna do zwiększenia wydajności
Masz dość powolnego hostingu? Jeden z najszybszych hostingów na rynku już na Ciebie czeka ;-)

 

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo danych naszych Klientów to dla nas priorytet. Nasze główne atuty bezpieczeństwa to:

  • codzienna kopia zapasowa danych klienta dostępna przez 14 dni wstecz,
  • dwa rodzaje backupu danych:

    - szybka kopia lokalna dostępna w każdej chwili dla użytkownika,

    - zdalna kopia umieszczona w niezależnym od reszty usług data center,

  • szyfrowane połączenia dla poczty oraz stron WWW - certyfikat użytkownika bez dodatkowego adresu IP (SNI) oraz darmowe certyfikaty SSL Let's Encrypt,
  • całkowita izolacja użytkowników w systemie,
  • brak możliwości wpływania na wydajność systemu i innych użytkowników,
  • spójność przechowywanych danych dzięki zastosowaniu systemu plików ZFS,
  • moźliwość włączenia uwierzytelniania dwuskładnikowego (two-factor authentication, 2FA)
GWARANCJA DOSTĘPNOŚCI I SUPPORT

Nasze usługi umieszczone są w serwerowni firmy ATMAN w Warszawie - dzięki tej lokalizacji jesteśmy w stanie zapewnić najniższe czasy dostępu dla użytkowników z całej Polski oraz dostępność serwerów na poziomie 99,50% w skali miesiąca.

 

Nasz BOK dostępny jest codziennie w godzinach 08:00 - 02:00 oraz całodobowo reagujemy na zgłoszenia awaryjne.

 

AUTORSKIE ROZWIĄZANIA

Nasza firma jest autorem wielu rozwiązań ułatwiąjacych korzystanie z hostingu, najważniejsze z nich to:

  • system zarządzania kontem Devil - system do zarządzania usługami hostingowymi przez użytkowników w czasie rzeczywistym,
  • panel DevilWEB - bardzo wygodny i intuicyjny webowy interfejs dla systemu zarządzania kontem Devil,
  • narzędzie konsolowe devil - proste narzędzie konsolowe służące do komunikacji i zarządzania kontem za pomocą systemu Devil,
  • system tworzenia automatycznych kopii bezpieczeństwa oraz udostępniania ich użytkownikom,
  • obsługa standardu .htaccess dla serwera WWW Nginx
Wszystkie rozwiązania są dostępne dla każdego konta z oferty hostingu MyDevil.net.

 

SPRAWDŹ NAS TERAZ

Wykorzystaj kod rabatowy FORUM_WHT i uzyskaj 15% zniżki na dowolne konto!

 

Decyzja jeszcze nie podjęta? Możesz przetestować nasze usługi przez 14 dni (test płatny 1-4 PLN w zależności od pakietu).

Sprawdź pełną ofertę na stronie MyDevil.net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na Atthost (ref) trzymam tam bloga, wizytówkę, chmurę i pare innych projektów. Serwery są szybkie, a czas odpowiedzi serwera niebo lepszy od zenboxowego. Korzystają z autorskiego panelu lecz idzie się przyzwyczić :) . Ewentualnie mogę polecić hitme.pl lub dhosting (tutaj ograniczeniem jest spora cena).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co ja ci poradzę [emoji57] Jeśli o mnie chodzi - ja nikogo nie reprezentuję. Siteground nie testowałem, więc nie mam porównania. Chcesz wiedzieć coś więcej o tych, które wymieniłem? [emoji4]

Jeszcze dodatkowo dopytam: jaki masz budżet i ile miejsca potrzebujesz?

Edytowano przez franiuu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o testowanie, zastanawiałem się czy zagraniczny hosting zlokalizowany w Amsterdamie, ale korzystający z CDN może wykręcić dobrą, porównywalną szybkość z polskimi hostingami.

franiuu: to napisz coś o dhosting. Przeglądałem ostatnio ich ofertę. Wygląda ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Chciałem się czegoś dowiedzieć a dostałem praktycznie same oferty. Niezły syf :)

 

 

Jaką polską firmę ewentualnie polecacie ? Cena nie gra większej roli, liczy się dla mnie uptime i szybkość.

 

 

Zdecyduj się wreszcie... Piszesz na forum gdzie 70% osób pracuje lub prowadzi firmę hostingową, więc normalne że otrzymasz takie propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dHosting dostajesz za 246 złotych (brutto) coś w rodzaju zarządzanego VPSa - 1GB ramu, 1GHz CPU i 50 GB miejsca. Wszystko jest oparte o ichniejszy panel. Jeśli trzymasz strony odwiedzane przez userów za granicy są zintegrowani z CloudFlare. Problemem są certyfikaty SSL - jeśli masz wykupiony policzą 50zl netto za instalacje. Inaczej musisz kupić u nich. Jest jeszcze opcja wykorzystania SSL od CloudFlare, ale szyfrowane jest tylko połączenie user->serwer CloudFlare.

BOK nigdy nie robił problemów, nie traktują klientów jako kolejne numerki w bazie.

Usługi są bardzo stabilne, nie spotkałem się z jakimikolwiek padami. Ważną funkcją jest skalowanie usługi. W przypadku większego ruchu na stronie możesz powiększyć RAM i CPU. Jeśli zajdzie zapotrzebowanie na więcej miejsca również możesz je rozszerzyć. Rozliczają to w modelu godzinowym (ew. miesięcznym).

Jeśli masz dość standardowego wyglądu rouncuba tutaj go nie spotkasz. Poczta sama w sobie jest bardzo dopracowana - wygląd, spam filtry, działanie.

Z pozostałych rzeczy:

- dostajesz jednej darmowy adres IP (następny 10netto/msc)

-aplikacja mobilna

- brak blokady usługi przy przekroczeniu standardowych zasobów

Jeśli mi się coś przypomni będę pisać :P

Myślę, że będziesz zadowolony. Podsumowując warto jest wydać trochę więcej.

 

Jeśli będziesz chciał wiedzieć coś jeszcze - pytaj!

Edytowano przez franiuu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, zachęciłeś mnie. Spróbuję dhosting w takim razie. Mam już u nich konto, więc nie skorzystam z żadnego refa, ale zarejestruję się również w Atthost z polecenia. Może ich również wypróbuję.

Dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy :)

Atthost jest atrakcyjny pod względem cenowym. Jest kilka różnic (darmowa instalacja SSL, słabiej zorganizowana poczta etc.), ale z moich testów wynika, że stabilnością i działaniem bardzo niewiele się różnią :)

W odróżnieniu od dHostingu a Atthost uruchomisz aplikacje Ruby czy Python, ale domyślam się, że ta funkcjonalność nie jest ci potrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Na dHosting.pl siedzę już kilka miesięcy i nie mogę złego słowa powiedzieć. Co prawda mam pakiet dReseller ale różnica polega na zwiększonych parametrach (CPU i RAM x2) i możliwości tworzenia subkont niezależnych od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×