Skocz do zawartości
IceMice

Wycena domeny: Online.pl

Polecane posty

Witajcie, byłbym wdzięczny za subiektywną wycenę wartości domeny Online.pl.


Dysponent domeny ma plan uruchomienia na niej portalu ogólnoinformacyjnego. Zostały wykonane pewne prace przygotowawcze w postaci uruchomienia demonstratora, napisania ok. 1000 tekstów oraz pozyskania fanów na FB. Poszukiwany jest też inwestor, lub inwestorzy, którzy zaangażują się finansowo w projekt i w tym celu przydatne by było przedstawienie opinii odnośnie wyceny domeny jako takiej. Strona kiedy nie ma nowej treści generuje ok. 22 000 wyświetleń miesięcznie. Jeśli pojawiają się jakieś teksty to mają od kilkudziesięciu wyświetleń do nieco ponad 1000.


Gdyby wśród szanownych wyceniających znaleźli się chętni do współpracy, to umożliwię kontakt z dysponentem. Do współpracy zaprosilibyśmy również właścicieli vortali dysponujących unikatową treścią oraz specjalistów od Drupala, SEO i Facebook marketingu.


Pozdr.


IceMice

post-44240-0-89484200-1486490599_thumb.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

Domena jest tyle warta ile jest ktoś w stanie za nią dać :)

 

Jeśli mówimy o samej nazwie to na prawdę atrakcyjną peelka.... myśle ,że licytacje spokojnie można zacząć od kwoty z 3 zerami.

 

Edytowano przez Rafiki (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie dać za domenę 500 zł :) W razie zainteresowania proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie dać za domenę 500 zł :) W razie zainteresowania proszę o kontakt.

 

Jak to mawiają, kto rano wstaje temu pan Bóg daje. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jak to mawiają, kto rano wstaje temu pan Bóg daje. :-)

 

Nie zrozumiałem? :)

Sprzedana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie zrozumiałem? :)

Sprzedana?

Ja myślałem że pański poprzedni post to był taki żart, to też chciałem odpowiedzieć żartem odnosząc się do wczesnej pory posta. Widać się nie zrozumieliśmy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie ciężko to wycenić.

Własny portal, albo czekać na jakiegoś potentata, który będzie chciał zdominować polski rynek.

Najlepiej ogłosić domenę na sprzedaż wtedy za jakiś czas dowiesz się jakie kwoty będą rzucane.

Nie ma co ukrywać, że będą to dużo zaniżone propozycje, ale dadzą jakiś punkt zaczepienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roothek

Domena zarejestrowana w 1998r. Nieźle ktoś przepłaca za przedłużanie trzymając domenę w nazwie =D

Jeżeli chodzi o wartość to myślę, że 5 cyfrowa kwota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stronka wizualnie całkiem nienaganna, z resztą jak większość oparych o Drupala w tej chwili. Teksty oryginale, czy na prawdę autorskie to nie wiem bo wygooglowałem raptem 4 artykuły i prowadza tylko do tego portalu. Trochę słabo wygląda brak danych firmy w zakładce Kontakt. A tak btw może potrzebowalibyście fajnego numeru telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ciekawa dostępna domena, posprawdzałbym czy są firmy o nazwie online, jacyś providerzy pewnie mają. A jeśli portal to trzeba trochę (min 5 zer) aby coś ruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×