Skocz do zawartości
MazuLuka

[SPRZEDAM] VOLVO s60 + LPG

Polecane posty

Cześć!
Sprzedam volvo s60, które jest przede wszystkim bardzo komfortowe oraz ekonomiczne dzięki zamontowanej instalacji sekwencyjnej LPG.

 

CENA: 11 500 do negocjacji.

Niechętnie sprzedaję, ponieważ wcześniej miał go brat przez 6 lat i jest sprawdzony. Aczkolwiek jestem zmuszony to zrobić ze względów finansowych.

 

Trochę suchych faktów o aucie:
Rok produkcji: 2001
Poj. silnika: 2 435 cm3
Paliwo: Benzyna + LPG
Moc silnika: 140 KM
Przebieg: 174 600 km
Typ nadwozia: Sedan
Kolor: Czarny
Stan techniczny: Nieuszkodzony

Auto posiada szereg udogodnień w postaci:
- Klimatyzacja dwustrefowa
- Elektryczne szyby (wszystkie) oraz szyberdach
- Elektrycznie ustwaiane oraz podgrzewane lusterka
- Podgrzewane fotele
- Skórzana tapicerka
- Polskie komunikaty komputera
- Kontrola trakcji
- ABS
- Alufelgi

Posiada defekty wizualne, takie jak otarcia, ryski czy pęknięcia, jak każdy 16-letni samochód. Za to pod względem mechanicznym nie można mu niczego zarzucić. Wszystkie naprawy, wymiany olejów oraz filtrów były robione na czas. Dlatego silnik pracuje równo i cicho, ponadto nie ma żadnych wycieków olejów.

Auto zacząłem szykować pod siebie, dlatego zakupiłem nowy akumulator, wymieniłem przeguby oraz zregenerowałem i wgrałem polskie menu do licznika.

Po zakupie należy jeszcze:
Wymienić górne mocowania amortyzatorów oraz wykonać poprawki kosmetyczne, jeśli komuś będą przeszkadzać.

Istnieje możliwość sprawdzenia u dowolnego mechanika na koszt kupującego.

Zachęcam do kontaktu i oględzin niedaleko LUBLINA.

 

TELEFON: 507 330 477

Edytowano przez MazuLuka (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

SPRZEDAM OPLA !

 

 

---

 

Nie no serio, to jest WHT, a nie otomoto.pl, ogłoszenia pokrewne z IT/Komputerami ok, ale samochód ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patrys - myślę, że i w tym volvo jest jakiś komputer ;)

 

No niechybnie jest:

 

- Skórzana tapicerka

- Polskie komunikaty komputera

- Kontrola trakcji

 

A tak na marginesie to bardzo fajne niezawodne autka są. Jedyny mankament to zawieszenie, ale wynika to raczej z jakości naszych dróg niż z wady producenta - po prostu auto przeznaczone do jazdy po drogach a nie po dziurach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam was bardzo, może nie bardzo pasuje do forum, ale akurat auto jest na tyle uniwersalnym produktem, że większość je ma lub potrzebuje. ;) Także i tu na pewno znajdą się zainteresowani (mam taką nadzieję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą niezawodnością bym nie przesadzał:).

3 lata jeździłem s80 i miałem sporo przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał, że w polsce auto jeździ po kiepskich drogach i się zawieszenie psuje. Jak by były Drogi a nie drogi to może by się nie psuło. My mamy pierwowzór dróg

:rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się czasem takie stany autentycznie. Moja ciotka ma fieste od nowości, która od 1998 ma przejechane nieco ponad 100 k. Jakos w grudniu było świętowanie z okazji 100 k na liczniku. Ale z dumą wojo mówi, że po raz 5 olej musi wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się czasem takie stany autentycznie. Moja ciotka ma fieste od nowości, która od 1998 ma przejechane nieco ponad 100 k. Jakos w grudniu było świętowanie z okazji 100 k na liczniku. Ale z dumą wojo mówi, że po raz 5 olej musi wymienić

 

Niezłe bagno tam w silniku musi być, jeśli olej wymieniany co 3-4 lata (szczególnie, że to pewnie jakiś półsyntetyk/minerał). Ma-sa-kra :)

 

A porównanie fiesty do s60 też raczej średnio na miejscu - przebiegi na poziomie 2-5 tys / rocznie są nawet często spotykane w "maluchach" u starszych ludzi (np. moja teściowa robi micrą 2, a ojciec corsą 3 tys km rocznie), ale auta klasy średniej i wyższej (szczególnie w dieslu i LPG) to zupełnie inna bajka i takie przebiegi zdarzają się raz na milion. Dodatkowo auto sprowadzone to na 1000% jest albo po dzwonie albo po korekcie licznika (innej możliwości nie ma - na zachodzie auta używane są po prostu dużo droższe i ich sprowadzenie ma sens tylko przy jednej z 2 opcji lub obu na raz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do przebiegu możliwe, że była robiona korekcja, nie wiem - był sprawdzany na komputerze, a ten nic nie pokazał. A w innych sprawdzanych była widoczna korekcja. Tak czy siak, suto sprzedane, także temat do zamknięcia / usunięcia.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×