Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kawasaki

[WORDPRESS] Chat zamiast komentarzy

Polecane posty

Witam Serdecznie,
Chciałbym zrobić na mojej stronie opartej o wordpress zamiast na jednej ze stron systemu komentarzy chciałbym wprowadzić system "shoutboxu" tj. chatu online.
Ma to działać na zasadzie twitch.tv - tzn. na tej stronie będę puszczał live'a - a obok chce żeby ludzie mogli komentować to co widzą, razem się ze sobą komunikować. Ze względu na to, że moja strona jest jedynie informacyjna, a nie komunikacyjna - nie wprowadzałem systemu rejestracji, także taki chat miałby się opierać najlepiej na facebook'u, albo po prostu na wpisaniu maila i swojego podpisu przed napisaniem pierwszej wiadomości. Szukałem po calym internecie i takiego pluginu który by spełniał moje oczekiwania nie znalazłem. Najbardziej zbliżonym pluginem jest "chatroll" - chat który łączy się ze stroną ich i jakby oni hostują moje komenatrze, a ja jedynie krótkim kodem wrzucam sam chat na stronę. Jednak tak wpienia mnie fakt taki, że na każdym kroku jest ich logo, nazwa strony wszędzie, że po prostu mi to jakoś zbrzydło. Jak do jutra nie znajde zamiennika to jakoś to przeboleje, jednak strasznie mnie to drażni, że w każde możliwe miejsce dodali swoją nazwę. Może się czepiam, ale szukam dalej, na razie nie jest najgorzej.
Szukam typowy shoutbox - nigdzie to ma mi się nie zapisywać czy coś, chce typowy czat grupowy za pomocą e-maila i podpisu, albo polączenia z facebookiem. Macie może jakiś taki plugin aktualnie w użyciu który moglibyście polecić?
Dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie do głowy przychodzi mi tylko Wise Chat od Kainex.pl, ma opcję pisania "z gościa", podaje się tylko pseudonim. można nakładać bany, cenzurę, tworzyć pokoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×