Skocz do zawartości
xDominiKK

Zlecenie projektu strony Płatna

Polecane posty

Witam poszukuję osoby co wykona projekt strony mobilny serwis ogumenia dla firmy tanio dobrzę oraz ciekawie wykonany projekt który będzie miły dla oka interesuje mnie coś takiego :http://www.jwserwis.pl/ tylko lepiej zrobione.

Kontakt :e-mail :mobiltomal@gmail.com

Cena;50 zl

Edytowano przez xDominiKK (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 100 zł kupisz: https://bootstrapstudio.io/ - 2-3 dni nauki w dokumentacji i statyczne strony w HTML będą proste tyle ci mogę zaproponować :).

 

Jeżeli chcesz żeby ktoś to zrobił to zgubiłeś jedno zero ;) - gdzieś od takiej ceny można dostać podobną stronę jeżeli mówimy o statycznym html (wizytówka).

Edytowano przez devon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrwało mnie z krzesła oO

Za tyle nawet loga nie kupisz od grafika.

Musisz szukać for gdzie siedzą dzieci które się nudzą i czyhają na takie "oferty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet loga... ludzie myślą, że logo, to tylko znaczek zrobiony w pięć minut na kolanie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

Nawet loga... ludzie myślą, że logo, to tylko znaczek zrobiony w pięć minut na kolanie czy jak?

 

Hahaha.... chciałem napisać to samo ale mnie uprzedziłeś :)

 

Warto o tym mówić bo niektóre loga to dzieła sztuki i tworzy się je dniami, tygodniami lub miesiącami....Proces tworzenia logo zaczyna się od poznania tego co ma się stworzyć lub dla kogo, poznanie grupy docelowej, znalezienie inspiracji, setki wstępnych projektów, wizualizacji i opinii aby finalnie stworzyć symbol który będzie prosty i rozpoznawalny dla każdego ale jednocześnie kojarzący się z czymś nierozerwalnie...jak np taki głupi znaczek NIKE... a później dorób jeszcze całą ideologie, brand, typografie itp. :)... chwila gdy patrzy się już na gotową "łyżwę" nike'a która tak naprawdę nie jest nawet wcale łyżwą :)

Edytowano przez Rafiki (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

Hej. Sam proces tworzenia loga to już jest zależny od osoby tworzącej i jego inspiracji. Niektórzy mają do tego lepsze zdolności niektórzy słabsze. Porównanie wielkiej marki do małego zakładu z oponami czy tam serwisem opon to trochę nie na miejscu. Przykład PZU. Jak ludzie płakali na początku, że to strzał w kolano? Dzisiaj logo PZU jest bardziej rozpoznawalne aniżeli poprzednie. A wpływ na to ma nie sam pomysł loga, a marketing. Jak wlepisz go wszędzie (kampania wizerunkowa) to praktycznie każde logo da się wypromować i połączyć z daną marką. Liczy się to jak to sprzedasz.

 

na przykładzie PZU - rebranding a tworzenie czegoś od nowa to też dwie różne rzeczy ;)

 

Nie chodzi tutaj nawet ile i jak ktoś tworzy przystępne logo tylko ,że niestety większości osobom wydaje się ,że to praca na 15 minut i koszt maksymalny jaki mogą na to przeznaczyć to 100zł a później powstają takie "dzieła" jakie powstają które ostatnio coraz częściej można spotkać w TV czy na bilboardach.

Natomiast to ,że logo jest rozpoznawalne przez dobrą reklamę nie znaczy ,że jest dobre i spełnia swój cel.

Przede wszystkim najgorszy jest fakt ,że bootstrapową templatke tworzoną rzeczywiście w 15 minut ludzie wyceniają drożej niż twórczość logotypu od postaw bo w końcu to głupi prosty znaczek... ale jednak który Ciebie identyfikuje.

 

Poruszając się po konkretnych przykładach ostatnio w mediach można zauważyć reklamy firmy pożyczkowej LoanMe - chyba jakiejś nowej... płakać mi się chce gdy je przypadkowo widzę... nie wiem jak w ogóle zostało dopuszczone to do emisji... to samo tyczy się ich strony i oczywiście logo. Porównując to z pierwszą lepszą zagraniczną marką Wonga gdzie poziom wykonania jest diametralnie inny (to chyba nawet mało powiedziane :) ) i podejrzewam ,że przekuwa się to na duże większe zaufanie potencjalnych klientów, lepszy odbiór i nie tylko.

 

Mówiąc o logo mam na myśli coś pokroju tej galerii

Edytowano przez Rafiki (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×