Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Davred

[zlecę] Zabezpieczenie Servera, oraz drobna migracja vps

Polecane posty

witam mam w sumie 2 zlecenia.

 

Jedno to migracja strony na wp z jednego VPS na inny, ten nowy to vps w hetzner.

 

Drugie zlecenie to pożądne zabezpieczenie serwera dedykwoanego w hetznerze, na ktorym sa 3 strony, jest tam problem z jakimis plikami zainfekowanymi ktore rozsylaja spam, poki co jst wgrany skrypt kory automatycznie przenosi tworzone pliki do kwarantanny wiec doraznie to dziala ale gdzie siedzi jakis syf.

 

Pozatym przydala by sie jakas konfiguracja zabezpieczen aby zapobiec tego typu wydazeniom w przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam w sumie 2 zlecenia.

 

Jedno to migracja strony na wp z jednego VPS na inny, ten nowy to vps w hetzner.

 

Drugie zlecenie to pożądne zabezpieczenie serwera dedykwoanego w hetznerze, na ktorym sa 3 strony, jest tam problem z jakimis plikami zainfekowanymi ktore rozsylaja spam, poki co jst wgrany skrypt kory automatycznie przenosi tworzone pliki do kwarantanny wiec doraznie to dziala ale gdzie siedzi jakis syf.

 

Pozatym przydala by sie jakas konfiguracja zabezpieczen aby zapobiec tego typu wydazeniom w przyszlosci.

 

Regulamin jasno określa że należy podać cenę za wykonanie zlecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Regulamin jasno określa że należy podać cenę za wykonanie zlecenia.

 

ale ja zlecam a nie wykonuje zlecenie więc skąd mam wiedzieć ile kto oczekuje za wykonanie takiego zlecenia? akurat niemam kryształowej kuli.

 

na allegro np w ołoszeniach osob sprzedający dany towar nikt nie pisze sprzedam szafke zainteresowanych prosi sie o wyslanie kwoty jaką są w stanie zapłacic.

 

Opisałem iz potrzebuję wykonać pewne zlecenie, a zainteresowani wyceniją je wedle wlasnego cennika nie moge im przeciez nażucac ile moge dać ;] zapłace tyle ile będzie trzeba byle zlecenie zostało wykonane w spoób mnie satysfakcjonujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

ale ja zlecam a nie wykonuje zlecenie więc skąd mam wiedzieć ile kto oczekuje za wykonanie takiego zlecenia? akurat niemam kryształowej kuli.

 

na allegro np w ołoszeniach osob sprzedający dany towar nikt nie pisze sprzedam szafke zainteresowanych prosi sie o wyslanie kwoty jaką są w stanie zapłacic.

 

Opisałem iz potrzebuję wykonać pewne zlecenie, a zainteresowani wyceniją je wedle wlasnego cennika nie moge im przeciez nażucac ile moge dać ;] zapłace tyle ile będzie trzeba byle zlecenie zostało wykonane w spoób mnie satysfakcjonujący.

 

Regulamin działu Oferty pracy W przypadku poszukiwania zleceniobiorcy wymagana jest podana cena, która użytkownik jest gotów zapłacić za usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja zlecam a nie wykonuje zlecenie więc skąd mam wiedzieć ile kto oczekuje za wykonanie takiego zlecenia? akurat niemam kryształowej kuli.

 

 

Regulamin mówi wyraźnie, chociaż moim zdaniem bez sensu.

Takie usługi nie są tanie, jak szukasz dobrej jakości i nie straszna Ci cena to zapraszam do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Davred, napisz proszę na prywatną wiadomość.
Przeniesienie Wordpressa to chwila, a jeśli chodzi o infekcję, to walczyłem już z takimi przypadkami i wszystko da się doprowadzić do ładu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×