Skocz do zawartości
shiterap

Problem z apache

Polecane posty

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@localhost and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Taki błąd wita mnie na mojej stronie. Na nic próby wejścia w phpmyadmin czy swoją stronę główną.

Gdy wszedłem na nią zanim wgrałem swoje pliki wszystko było okej pisało, że wszystko jest poprawnie zainstalowane. Wrzuciłem pliki swojej strony i edytowałem plik default w /etc/apache2/sites-available zmieniając z none na all w sekcji AllowOverride tyczącego się do <Directory /var/www/> i zrestartowałem apache. Pomimo wszystko to na nic...

Ma ktoś jakieś złote rady ? gdyby ktoś pytał strona http://188.68.225.213 - Debian 7.11.0 Wheezy 64 bit

Pozdrawiam
Edytowano przez shiterap (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już sobie poradziłem, przepraszam za niepotrzebny spam. Źle skonstruowałem .htaccess przez co blokowało mi stronę. Wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jesteś w stanie podzielić się dokładnym rozwiązaniem problemu? byc moze innym też sie to przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×