Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fluorek

Godziny pracy BOK Atthost

Polecane posty

Witajcie!

 

Czy ktoś z obecnych tutaj ma informację o godzinach pracy techników Atthostu? Niby wszystko fajnie ale godzin nigdzie nie ma wypisanych... co niby miałbym zrobić gdyby padła mi strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtedy idziesz na WHT i pytasz: "jak żyć?".

 

Nie wpadłeś na pomysł aby zapytać u źródła?

 

Akurat jest mi to potrzebne "na gwałt". Skoro nie mam z nimi kontaktu to jak miałem zapytać? Może ktoś wie i byłby w stanie mi pomóc bo nie wiem czy ratować się kopią zapasową i szybką zmianą DNSów na swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro ci nie odpowiadają to co ci taka informacja zmieni? W formularzu mają do godziny 16 więc pewnie 8 lub 9 do 16 ;) Czy jest jakiś administrator nocny to chyba tylko wróżka ci powie albo zapytasz bezpośrednio :)

Edytowano przez devon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro ci nie odpowiadają to co ci taka informacja zmieni? W formularzu mają do godziny 16 więc pewnie 8 lub 9 do 16 ;) Czy jest jakiś administrator nocny to chyba tylko wróżka ci powie albo zapytasz bezpośrednio :)

Od 8, mają w zakładce kontakt.

 

Skoro tam nie jest podane to skąd my możemy wiedzieć? Napisz na maila albo wystosuj ticketa jesli mają taką opcję, nadaj mu jak najwyższy priorytet i czekaj.

Zresztą, kurde, wystarczy popatrzeć na ich stronę by wszystkiego się dowiedzieć. Masz numer pomocy tel:+48242641112 - dzwonisz pod niego i pytasz się, jak odbiorą to znaczy że technicy pracują, jak nie - to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×