Skocz do zawartości
wojtaszl

[Zlecę] Pozycjonowanie kilku stron internetowych - google.pl oraz google.com

Polecane posty

Witam,

 

Szukam osoby prywatnej (nie firmy), która interesuję się pozycjonowaniem oraz chciałaby zarobić konkretne pieniądze.

 

Posiadam strony w języku polskim oraz angielskim, o różnych tematykach. Interesuje mnie oczywiście jak najwyższa pozycja w wyszukiwarce google - oraz aby pozycjonowanie odbywało się na aktualnych normach.

Zależy mi na stałym kontakcie - najlepiej poprzez email. Chciałbym, aby osoby które są zainteresowane miały na uwadzę to, że licze na bardzo długą współpracę, ponieważ w moim biznesie siedzę już piąty rok. Oczywiście mogę wystawić umowę o dzieło.

 

Zainteresowane osoby prosiłbym o kontakt w prywatnej wiadomości - tam mogę podać mój adres email oraz wyślę strony oraz frazy - wtedy przemyślisz czy to wszystko Cię nie przerasta.

 

Edit. Dodam, że szukam pozycjonera, ponieważ dotychczasowa osoba, która wykonuje dla mnie tą funkcję nie spełnia moich oczekiwań.

 

Edytowano przez wojtaszl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzę innych żeby nie marnować czasu, wysłałem wiadomość, dostałem szczegóły na pw - strony do pozycjonowania (pobieranie gier) - fikcyjny instalator, za usługi sms premium.

Edytowano przez devon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×