Skocz do zawartości
pozyczkasa.pl

Nowy portal/blog finansowy

Polecane posty

Cześć,

od 2 miesięcy wprowadziłem przebudowę swojego serwisu. Strona już jest uruchomiona I działa tylko nie jestem sam w stanie wyłapać wszystkich błędów.

 

ugadany jestem z informatykiem, że jak coś znajde to on mi to poprawi.

 

jak oceniacie wygląd? ( moim zaniem bardzo mi się podoba).

jak funkcjonalność?

czk ułożenie kategorii?

 

strona jest mobilna I pytanie jak u was na telefonach działa bo ja mam tylko iphona I tam wygląda dobrze.

 

adres to http://pozyczkasa.pl

 

dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam wygląd - super. Prosty i hm... podobający się. Zastanawiam się tylko nad zmianą kolorystyki belki menu na troszkę jaśniejszy odcień.

Informacje o pożyczkach są łatwo dostępne, ale zastanów się nad modułem komentarzy na stronie pożyczki. Jako, że to Wordpress to polecam zainstalowanie jakiejś wtyczki do cachowania (porównanie https://premium.wpmudev.org/blog/top-wordpress-caching-plugins/ ). Wypadałoby żeby strona ładowała się troszkę szybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logo nie pasuje do samej strony, warto by było pomyśleć nad zmianą kolorów jego lub samej strony. I tak jak ją zobaczyłem za pierwszym razem to myślałem że tło się nie ładuje. Trochę za biednie, tak według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na Atthost lub Hitme a w razie większego zapotrzebowania na dHosting. Jeśli potrzebowałbyś przeniesienia albo pomocy w wyborze to odezwij się na priv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proszę sprawdzić czy szybciej się wczytuje. Zrobiłem cache w WP.

moim zdaniem dużo lepiej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logo strony

 

logo.png

 

IMHO wprowadza w błąd, że to spółka akcyjna choć może to działanie zamierzone.

Poza tym, to agregator ofert "chwilówek" i innych pożyczek postawiony na wordpressie, z referrerami.... więc na kolana nie powala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nazwa to zlepek 3 słów kluczowych: pozycz, pozyczka i kasa i koncówka "sa" nie wprowadza w błąd.

jakby Pan sprawdził bloga to nie są tam byle jakie teksty aby nabić treść. Sam pisze wpisy a że zajmuje się finansami więc są to aktualne inforamcje i ciekawostki.

 

informacja z wikipedii:

Oznaczenie spółki akcyjnej[edytuj]

W obrocie handlowym każda spółka akcyjna w Polsce zobowiązana jest podawać w swojej firmie (czyli nazwie własnej) oznaczenie swojej formy prawnej dodając zwrot spółka akcyjna lub skrót S.A. Artykuł 305 kodeksu spółek handlowych stwierdza[4]:

 

20px-Quote-alpha.png
§1. Firma spółki może być obrana dowolnie; powinna zawierać dodatkowe oznaczenie „spółka akcyjna”.
§2. Dopuszczalne jest używanie w obrocie skrótu „S.A.”

Natomiast zgodnie z zasadami języka polskiego powinno się używać skrótowca SA[5][6][7][8][9], bez kropek. Mimo tego, że zostało to negatywnie ocenione przez Radę Języka Polskiego[10], jedynym oficjalnym i zgodnym z prawem oznaczeniem w Polsce jest błędny zapis S.A. z kropkami.

Edytowano przez pozyczkasa.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nazwa to zlepek 3 słów kluczowych: pozycz, pozyczka i kasa i koncówka "sa" nie wprowadza w błąd.§1. Firma spółki może być obrana dowolnie; powinna zawierać dodatkowe oznaczenie „spółka akcyjna”.

 

Czy ktoś komu (sa) w logo skojarzy ze spółka akcyjną będzie sprawdzał poprawność użycia skrótu w<pytanie retoryczne> ? Wiec nadal podtrzymuje, to co pisałem jako IMHO tyczące logo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nazwa to zlepek 3 słów kluczowych: pozycz, pozyczka i kasa i koncówka "sa" nie wprowadza w błąd.

 

Wprowadza. Ja też mogę sobie zrobić zlepek słów piesek, spółka (bo prowadzę biznes z kolegą) i zoo (od zwierząt) i dać nazwę Piesek Spółka ZOO - co nie zmienia faktu, że to wprowadza w błąd. Nie zamierzenie, ale jednak.

 

Szczególnie takie wyeksponowanie "sa" w logo.

 

Osobiście uważam, że działa to na Pana niekorzyść. Ja (i myślę więcej osób) jak widzę coś takiego uznaję, że "następna mała firma, która przez tanie sztuczki próbuje wyglądać na bardziej wiarygodną." Tym bardziej że na stronie brak danych firmy.

 

Zmień logo tak żeby jednoznacznie nazwę rozbijało się na "pożycz kasa" a nie "pożyczka SA" i skojarzenia miną.

Druga sprawa. Co właściwie robi Twoja strona? Bo ja widzę tylko listę firm, nawet nie wiem czy pełną. Nie policzy dla mnie najlepszej oferty, nic nie wyszuka, nie porówna ofert, nie błyśnie jakąś dobrą promocją. Na liście pożyczek nie prezentuje nawet żadnych konkretnych danych poza ogólnikowymi kwota od-do i okres. Kliknięcie "Więcej" przynosi jakieś beletryzowane opisy "Szybka pożyczka? Nic prostszego Zaskoczył Cię nagły wydatek? " i żadnych konkretów co do prowizji, oprocentowania itp.

 

Wybacz, ale w takiej formie wszedłbym na stronę raz i nigdy więcej, a do wyszukiwania oferty użyłbym Googla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×