Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, znam się na PhP ( umiem pisać CMS'y, skrypty, pracować z frameworkami czy też gotowymi CMS'ami typu PrestaShop, Wordpress itp)

Posiadam też znajomość języków: Html, Css, Js. Od 4 lat zajmuje się programowaniem i kodowaniem. Szczerze mówiąc męczy mnie szukanie zleceń i użeranie się ze zleceniodawcami. Chętnie nawiąże z kimś współprace, co dwie głowy to nie jedna ;)

 

Piszcie na PW albo na Mail: Mazur.Dorian15@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znam się na PhP

To jakiś pierwiastek nowy? Jeżeli publikujesz już ofertę to chociaż minimalnie postaraj się żeby jakoś ona wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roothek

Troszkę postalkowłem i znalazłem Twój post z innego forum:

 

 

 

Wiem, że będe musiał się użerać, ale przynajmniej nie samemu ;D
Nigdy nie pracowałem w firmie, poza tym jeszcze 2 klasy technikum 44_frowning2.png

 

czyli programujesz od 2 gimnazjum, powiem Ci, że musisz być niezłym programistą :P

Edytowano przez Roothek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

@Rhoothek , co to ma do rzeczy ze jest w technikum czy na studiach czy może po ? Dzisiaj takie czasy ,że licealista może mieć większą wiedze z programowania konkretnego języka niż osoba zatrudniona na etacie jako programista....

Edytowano przez Rafiki (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roothek

@Rhoothek , co to ma do rzeczy ze jest w technikum czy na studiach czy może po ? Dzisiaj takie czasy ,że licealista może mieć większą wiedze z programowania konkretnego języka niż osoba zatrudniona na etacie jako programista....

 

W duchy też wierzysz? Programowanie jest dziedziną, którą uczysz się latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Programowanie i Adminka to dziedziny w których nigdy nikt nie osiągnie 100% - zawsze jest coś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

W duchy też wierzysz? Programowanie jest dziedziną, którą uczysz się latami.

No tak, ucze się latami. W czym problem?

 

Dokładnie, w tym nikt nie jest najlepszy. Ja nic takiego nie napisałem. Nie widze przyczyny aby mnie obrzucać jakimś błotem :/

 

Ja tylko szukam zleceń lub też współpracy.

 

Znalazłem layouty które robiłem z koelgą grafikiem a potem sam je kodowałem więc je załączam:

 

 

post-37828-0-61825700-1484923552_thumb.jpg

post-37828-0-80538400-1484923565_thumb.jpg

Edytowano przez dragonflexx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi frameworkami to przyznaje się, że tak trochę naciągnąłem. Pracowałem na jednym i to trochę dawno. Chodzi o Zend Framework.


jakie znasz frameworki ?

 

Piszesz, że znasz php a obiektowość chociaż umiesz ?

 

Umiem, a co? Masz dla mnie jakiś test? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roothek

Z tymi frameworkami to przyznaje się, że tak trochę naciągnąłem. Pracowałem na jednym i to trochę dawno. Chodzi o Zend Framework.

 

Umiem, a co? Masz dla mnie jakiś test? :D

 

To co jeszcze "naciągnąłeś"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

 

W duchy też wierzysz? Programowanie jest dziedziną, którą uczysz się latami.

 

Programowanie to przede wszystkim logiczne myślenie.... nie mów mi w co ja wierze czy nie, bo nie ma to nic do rzeczy a jedynie świadczy ,że nie masz większego pojęcia w tym czym chciałeś się "wymądrzyć".

 

Znam rynek pracy programistów i całą resztę w środowisku IT.... i nie raz miałem okazje przyjąć do pracy kogoś w wieku od razu po liceum albo zaczynającego studenta który wiedzą na pierwszy rzut oka wyprzedzał programistów po studiach i z kilkunastoletnim stażem.....ba powiem Ci ,że hobbistycznie sam programuje i i interesuje się web. Jeśli uważasz ,że programowania trzeba uczyć się latami to chyba z jakimiś tępymi programistami masz styczność.... język się nie zmienia, technologie raczej też nie co najwyżej udoskonalają... co chwile powstają nowe frameworki i rozwiązania które ułatwiają prace a nie ją utrudniają.... kwestia ich poznania i uczenia się na własnych błędach. Dzisiaj programistą może zostać każdy. Na swoim przykładzie nie skromnie powiem Ci ,że zaproponowano mi prace w jednej z największych agencji interaktywnych w Poznaniu jako webdeveloper/webdesigner w wieku 17 lat... myślisz ,że wtedy miałem doświadczenie poparte latami pracami ? prosz.... Spójrz chociażby na wiek niektórych użytkowników na tym forum jak ogromną posiadają wiedze a ich wiek to 19/20/21 ew. ciut więcej.

 

Wracając do tematu. szkoda ,że autor podkoloryzował swoją wiedze co nie znaczy ,że jej nie ma. Pójdzie do swojej pierwszej pracy lub praktyki pozna panujące zasady i całą reszte... wtedy już będzie wiedział ,że należy przygotować portfolio i jakoś udokumentować swoją wiedzą nawet napisaniem w domu cms'a do obsługi "hostingu" lub innych skrypcików jak robią co po niektórzy tutaj i na innych forach :)

Edytowano przez Rafiki (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×