Skocz do zawartości
asus2786

Problem z przeniesieniem strony na nową domenę

Polecane posty

Witam wszystkich :)

 

Przenoszę stronę ze starej domeny na nową. Robiłem wszystko tak samo jak w tutorialu WordPress'a (Moving WordPress) czyli: skopiowałem zawartość, bazę danych, zmieniłem linki starej domeny na nowe. I co? Nic. W Chrome po próbie otworzenia strony wyświetla się komunikat:

 

Serwer techmania.com.pl nie może teraz obsłużyć tego żądania.

HTTP ERROR 500

Co źle zrobiłem? Już mnie szlag trafia. :( Może dlatego, że strona na starym hostingu stoi za CloudFlarem? Nie wiem...

Edytowano przez asus2786 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zależnie od konfiguracji serwera na którym nastąpiła czynność, przyczyną może być śmietnik w pliku htaccess (możesz go na chwilę wywalić/zmienić mu nazwę i zobaczyć co się stanie), lub np. błąd w plikach php, pominięcie czegoś itd.

 

Jeśli sam sobie z tym nie poradzisz, podeślij mi na pw dane do ftp i nazwę domeny o którą chodzi, spróbuję pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależnie od konfiguracji serwera na którym nastąpiła czynność, przyczyną może być śmietnik w pliku htaccess (możesz go na chwilę wywalić/zmienić mu nazwę i zobaczyć co się stanie), lub np. błąd w plikach php, pominięcie czegoś itd.

 

Jeśli sam sobie z tym nie poradzisz, podeślij mi na pw dane do ftp i nazwę domeny o którą chodzi, spróbuję pomóc.

Hej, nie jestem teraz przy kompie, jak wrócę to zobaczę .htaccess i zmienię nazwę. Jak nie zadziała, to na PW ci napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, zmieniłem nazwę .htaccess na jakąś inną, ale dalej to samo. Pozmieniałem też niektóre scieżki w głównym folderze, ale nie wydaje mi się, by to było głowną przyczyną.

Edytowano przez asus2786 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co masz w error logach?

Dobra, uff. Udało się odpalić stronę. Męczyłem się z tym cały dzień. Użyłem wtyczki 'Duplicator' i zadziałało!

 

Do error logów nie zaglądałem, bo wtedy jak przeczytałem twój post nie było mnie w domu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, uff. Udało się odpalić stronę. Męczyłem się z tym cały dzień. Użyłem wtyczki 'Duplicator' i zadziałało!

 

Do error logów nie zaglądałem, bo wtedy jak przeczytałem twój post nie było mnie w domu. :)

 

Cały dzień się męczyłeś i do logów nie zajrzałeś? Na przyszłość zacznij od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×