Skocz do zawartości
effac_IT

VPS/dedyk pod www i pocztę

Polecane posty

Cześć,

aktualnie posiadam pakiet w DigitalOcean za 10$ + backup + snapshot + vat i wychodzi 17$.

Myślałem, czy nie lepiej byłoby się przenieść na kimsufi, pytanie czy Atom da radę wraz z konfiguracją 80GB.

 

Na serwerze trzymam 50skrzynek z ruchem ~300 emails/day

Jeden wordpress z małym ruchem plus kilka autorskich systemów, bez problemu wszystko działa na DO, więc na kimsufi też powinno? A cenowo z zewnętrzym backupem wyjdzie to samo co w przypadku DO, a będę mieć do dyspozycji 80GB ssd + 4 wątki.

 

Ew jestem otwarty na propozycje od innych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

aktualnie posiadam pakiet w DigitalOcean za 10$ + backup + snapshot + vat i wychodzi 17$.

Myślałem, czy nie lepiej byłoby się przenieść na kimsufi, pytanie czy Atom da radę wraz z konfiguracją 80GB.

 

Na serwerze trzymam 50skrzynek z ruchem ~300 emails/day

Jeden wordpress z małym ruchem plus kilka autorskich systemów, bez problemu wszystko działa na DO, więc na kimsufi też powinno? A cenowo z zewnętrzym backupem wyjdzie to samo co w przypadku DO, a będę mieć do dyspozycji 80GB ssd + 4 wątki.

 

Ew jestem otwarty na propozycje od innych firm.

 

Za kwote 17$ mozesz miec 8 watkow (Atom) + 120GB HDD/SSD 8GB RAM i miejsce pod backup w formie FTP. Lokalizacja serwera rowniez francja.

Edytowano przez SiXwishlist (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A cenowo z zewnętrzym backupem wyjdzie to samo co w przypadku DO, a będę mieć do dyspozycji 80GB ssd + 4 wątki.

Jeśli masz coś co działa dobrze, to po co zmieniać na coś innego w tej samej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze trzymam 50skrzynek z ruchem ~300 emails/day

Bez problemu.

 

Jeden wordpress z małym ruchem plus kilka autorskich systemów, bez problemu wszystko działa na DO, więc na kimsufi też powinno?

Niekoniecznie i trudno ocenić, bo Wordpressem można wszystko zrobić i każdy serwer zabić, a te Xeony w DO to inna liga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×