Skocz do zawartości
luki1680

[Szukam] Hosting pod portal miejski

Polecane posty

Witam, szukam hostingu pod swój portal informacyjny dla małego miasta (e-szamotuly.pl) zrobiony na Wordpressie. Obecny ruch na stronie to do 2 tys. użytkowników dziennie (w przypadku publikacji popularnych wiadomości). Standardowo jest to od 200 do 1500 odsłon dziennie. Niestety obecne standardowe konto hostingowe w kei.pl chyba jest za słabe - pomału przekraczam limit procesora (obecnie średnio 7%) i pojawiają się błędy połączenia z bazą danych.

Jeśli to możliwe wolałbym uniknąć VPS-a (i tak mam już dużo pracy przy stronie), chociaż jeśli będzie trzeba to ogarnę i to. Dodam, że ruch na stronie cały czas wzrasta, strona jest nowa i cały czas zdobywa nowych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hostingu MyDevil.net.

 

HOSTING DLA WYMAGAJĄCYCH

Stawiamy na możliwości - u nas bez problemu uruchomisz swoją aplikację napisaną w dowolnym języku.

Nasi Klienci uruchamiają aplikacje napisane w: PHP (5.5, 5.6 oraz 7.0), Python (2.7, 3.3, 3.4, 3.5), Java (OpenJDK 7 i 8), Ruby, Node.js, Perl, C, C++, D, Lua, Erlang, TCL/TK, Pascal.

Każdy programista doceni nasze repozytoria kodu: GIT, SVN oraz Mercurial (hg), które można zintegrować z używanym przez Ciebie oprogramowaniem, np. redmine lub trac.

 

Udostępniamy szereg rozwiązań bazodanowych: MySQL 5.7, PostgreSQL 9.4 oraz MongoDB 3.2.

Wszystkie dane umieszczane są na szybkich dyskach SSD oraz wspomagane specjalnym mechanizmem cache'owania w pamięci RAM.

 

Wykorzystaj pełnię możliwości swoich aplikacji dzięki dostępności: SSH, memcached, redis, zadania cron.

 

BRAK OGRANICZEŃ

Skupiamy się na możliwościach, nie na ograniczeniach - dlatego u nas nie znajdziesz sztucznych limitów:

  • nielimitowany transfer miesięczny,
  • brak uciążliwych limitów CPU,
  • brak ograniczeń ilości vhostów httpd (domen), skrzynek e-mail, czy baz danych MySQL, PostgreSQL i MongoDB,
NIESAMOWITA SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Jedną z najważniejszych cech naszego hostingu jest nadzwyczajna szybkość wykonywania wszystkich operacji na udostępnionych kontach.

Jest to możliwe dzięki zastosowaniu szeregu optymalizacji i wyboru najlepszych dostępnych rozwiązań:

  • FreeBSD - wydajny i bezpieczny system operacyjny,
  • ZFS - system plików, który potrafi zdziałać wydajnościowe cuda,
  • Nginx - serwer WWW, który jest znacznie wydajniejszy niż powszechnie stosowany serwer Apache httpd,
  • dyski SSD - teraz 400 000 IOPS do Twojej dyspozycji,
  • pamięc RAM wykorzystana jako pamięć podręczna do zwiększenia wydajności
  • Masz dość powolnego hostingu? Jeden z najszybszych hostingów na rynku już na Ciebie czeka ;-)

     

    BEZPIECZEŃSTWO

    Bezpieczeństwo danych naszych Klientów to dla nas priorytet. Nasze główne atuty bezpieczeństwa to:

    • codzienna kopia zapasowa danych klienta dostępna przez 14 dni wstecz,
    • dwa rodzaje backupu danych:

      - szybka kopia lokalna dostępna w każdej chwili dla użytkownika,

      - zdalna kopia umieszczona w niezależnym od reszty usług data center,

    • szyfrowane połączenia dla poczty oraz stron WWW - certyfikat użytkownika bez dodatkowego adresu IP (SNI),
    • całkowita izolacja użytkowników w systemie,
    • brak możliwości wpływania na wydajność systemu i innych użytkowników,
    • spójność przechowywanych danych dzięki zastosowaniu systemu plików ZFS,
    GWARANCJA DOSTĘPNOŚCI I SUPPORT

    Nasze usługi umieszczone są w serwerowni firmy ATMAN w Warszawie - dzięki tej lokalizacji jesteśmy w stanie zapewnić najniższe czasy dostępu dla użytkowników z całej Polski oraz dostępność serwerów na poziomie 99,50% w skali miesiąca.

     

    Nasz BOK dostępny jest codziennie w godzinach 08:00 - 02:00 oraz całodobowo reagujemy na zgłoszenia awaryjne.

     

    AUTORSKIE ROZWIĄZANIA

    Nasza firma jest autorem wielu rozwiązań ułatwiąjacych korzystanie z hostingu, najważniejsze z nich to:

    • system zarządzania kontem Devil - system do zarządzania usługami hostingowymi przez użytkowników w czasie rzeczywistym,
    • panel DevilWEB - bardzo wygodny i intuicyjny webowy interfejs dla systemu zarządzania kontem Devil,
    • narzędzie konsolowe devil - proste narzędzie konsolowe służące do komunikacji i zarządzania kontem za pomocą systemu Devil,
    • system tworzenia automatycznych kopii bezpieczeństwa oraz udostępniania ich użytkownikom,
    • obsługa standardu .htaccess dla serwera WWW Nginx,
    Wszystkie rozwiązania są dostępne dla każdego konta z oferty hostingu MyDevil.net.

     

    SPRAWDŹ NAS TERAZ

    Wykorzystaj kod rabatowy FORUM_WHT i uzyskaj 15% zniżki na dowolne konto!

     

    Decyzja jeszcze nie podjęta? Możesz przetestować nasze usługi przez 14 dni (test płatny 1-4 PLN w zależności od pakietu).

    Sprawdź pełną ofertę na stronie MyDevil.net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam mydevil:-) mam pare stron, ulatwienie w postaci lets encrypt w standardzie. Mega szybkie, mega stabilne.

 

Świetna kolokacja(Atman).

Edytowano przez XYS (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że oferta MyDevil wygląda na razie najlepiej. Dobrze też wygląda hosting Zenbox gdzie płaci się za ilość uu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą https://nhost.net.pl. Wyróżniają nas szybkie serwery z dyskami SSD, ulokowane w datacenter H88 w Poznaniu.

Od siebie mogę polecić serwery biznesowe, które na pewno spełnią Pańskie oczekiwania. Ponadto po kontakcie z naszym Biurem Obsługi Klienta (bok@nhost.net.pl) jesteśmy w stanie zaoferować coś o jeszcze większych parametrach i sporymi rabatami.

 

Serdecznie zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej polecam MyDevil, argumentem niech będzie przedstawiona oferta wyżej przez przedstawiciela. ;)

Dodam, że jest automatyczna obsługa Let's Encrypt.

 

Co do Zenboxa - oni święci nie są i mają pewne limity techniczne, wbrew temu, co powszechnie ogłaszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety obecne standardowe konto hostingowe w kei.pl chyba jest za słabe - pomału przekraczam limit procesora (obecnie średnio 7%) i pojawiają się błędy połączenia z bazą danych.

 

Chyba najwygodniej będzie dopytać w kei.pl co mogą z tym zrobić. Zapewne to limity, które Pan przekracza.

 

Jeśli to nie pomoże, zapraszam do kontaktu z Hoste.pl, chętnie przedstawimy indywidualną ofertę na hosting współdzielony w Polsce ze zwiększonymi limitami, aby serwis działał stabilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szamotuły są po sąsiedzku z Poznaniem więc zapraszamy do nas :)

 

Strona na WordPressie będzie spokojnie u nas działać stabilnie na serwerze współdzielonym. Dobierzemy odpowiedni pakiet, pomożemy z optymalizacją.

 

Rekomenduje nas również Sprawny Marketing: https://sprawnymarketing.pl/jaki-hosting-pod-wordpressa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety obecne standardowe konto hostingowe w kei.pl chyba jest za słabe - pomału przekraczam limit procesora (obecnie średnio 7%) i pojawiają się błędy połączenia z bazą danych.

 

Zachęcamy do kontaktu z działem handlowym, zobaczymy, co da się zrobić :-)

 

handlowy@kei.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj od kei maila o przekroczeniu limitów i możliwości wypowiedzenia umowy, więc czas coś z tym zrobić. Mam dwóch kandydatów MyDevil i dhosting, którego wybrać? Dhosting też wydaje się ciekawy z tą skalowalnością, bo często przy popularnej wiadomości mam kilka tys. użytkowników w kilka godzin, a chciałbym już się przenieść gdzieś na dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj od kei maila o przekroczeniu limitów i możliwości wypowiedzenia umowy, więc czas coś z tym zrobić. Mam dwóch kandydatów MyDevil i dhosting, którego wybrać? Dhosting też wydaje się ciekawy z tą skalowalnością, bo często przy popularnej wiadomości mam kilka tys. użytkowników w kilka godzin, a chciałbym już się przenieść gdzieś na dłuższy czas.

Dość szybko pokazali drzwi, może warto pójść w coś mocniejszego? Pomijając usługi współdzielone a szukać coś opartego o wirtualizację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli dhosting nie da rady? Tak jak pisałem w pierwszym poście wolałbym uniknąć na razie VPSa- brak czasu na naukę konfiguracji i później na zarządzanie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli dhosting nie da rady? Tak jak pisałem w pierwszym poście wolałbym uniknąć na razie VPSa- brak czasu na naukę konfiguracji i później na zarządzanie tym.

Otrzymałeś fajne oferty a dalej brniesz w papkę marketingową. Nie wypada mi jednak dalej opiniować a jedynie zasugerować że przy pewnych projektach gdzie spodziewasz się dużego ruchu współdzielony może powodować problemy zwłaszcza gdy marketing przestaje być realnym wykładnikiem możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwis działa od kilkunastu dni na hostingu MyDevil i jak na razie jestem zadowolony. Jeśli chodzi o support to raz nawet nie zdążyłem zamknąć klienta poczty i już miałem odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×