Skocz do zawartości
Gość Pokuć

Walidacja kodu licznika stat24.com

Polecane posty

Gość Pokuć

Mam problem z poprawną walidacją kodu licznika ze strony Stat24.com

Po wklejeniu poniższego kodu:

<iframe src="http://counters.stat24.com/statcnt.html?type=6&id=1_2dP2cAEf2tfXfA0Mwp.x1BB_dGVkD_nEMc.y.vqxz.j7&time=6&data=2&lang=pl" width="88" height="31" scrolling="no" frameborder="0"></iframe>

walidator pokazuje całą masę różnych błędów i ostrzeżeń. Istnieje możliwość edycji kodu licznika aby walidator nie pokazywał błędów czy trzeba z tym żyć? Stronę opartą mam na starym dobrym HTML :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie widzę sensu umieszczania takiego licznika. Jak potrzebujesz analityki masz Google Analytic. Stat24 - przecież oni w darmowej wersji doklejają reklamy.

Edytowano przez devon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A jest tam (Google Analytic) podział na kraje, liczbę wizyt, odsłon i użytkowników? Bo w zasadzie te 4 parametry mnie interesują najbardziej. Do Stat24.com mam sentyment - korzystam z ich darmowych usług w zasadzie od zawsze przy włączonym AdBlocku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zmienione na Google Analytic ale po wklejeniu ich kodu walidator pokazuje jeden błąd...

 

 

Line 99, Column 8: required attribute "type" not specified

<script>

The attribute given above is required for an element that you've used, but you have omitted it. For instance, in most HTML and XHTML document types the "type" attribute is required on the "script" element and the "alt" attribute is required for the "img" element.

Typical values for type are type="text/css" for <style> and type="text/javascript" for <script>.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×