Skocz do zawartości
merid

[wirtualny] Hosting z bazą postgresql

Polecane posty

Witam,

 

Szukam hostingu z bazą postgresql. Na początku może być darmowy, tylko bez reklam. Znalazłem w moim przekonaniu dobrą ofertę na home.pl. Na hostingu będzie strona internetowa oraz pliki, do komunikacji z aplikacją mobilną. Ruch w fazie początkowej będzie znikomy. Możecie coś doradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

A mogę wiedzieć dlaczego home.pl to nie dobry wybór?

 

Jest wiele powodów dla których home.pl to najgorszy hosting, najlepiej zrobisz jak prześledzisz posty na tym forum i wtedy znajdziesz odpowiedź ;)

 

Btw. ciekawe jakie limity query dają na postgresql'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ to firma która ładuje masę pieniędzy w marketing tak aby przyciągnąć klientów do stawiania stron wizytówek u nich. Wszystko coś większego ma problemy z działaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do nas https://firehost.pl/cart.php?gid=8 Bazy postgresql są dostępne dla klientów na kontach zarządzanych przez cPanel.

Dodatkowo kod rabatowy na pierwszą płatność: F6QSZW80IV i 14 dniowy okres testowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jest wiele powodów dla których home.pl to najgorszy hosting,

 

Wiesz, że pisząc takie teksty i pracując jednocześnie dla innego hostingu, adwokaci home.pl mogą Cię sprzątnąć z powierzchni ziemi (z tytułu ustawy o nieuczciwej konkurencji)? Przynajmniej ja bym na Twoim miejscu nie fikał do tak dużej firmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

 

Wiesz, że pisząc takie teksty i pracując jednocześnie dla innego hostingu, adwokaci home.pl mogą Cię sprzątnąć z powierzchni ziemi (z tytułu ustawy o nieuczciwej konkurencji)? Przynajmniej ja bym na Twoim miejscu nie fikał do tak dużej firmy ;)

 

primo: Nigdzie nie jest powiedziane iż jest to profil firmowy - nie mam tego nigdzie wypełnionego, a opinia jest stricte prywatna.

 

secundo: Może rzeczywiście mnie poniosło, lecz jest to opinia wielu ludzi którzy nacinają się na takie "hostingi". Masówka tego typu się skończyła, więc to tylko ich wybór że jakość usług mają taką a nie inną. A apropos konkurencji to z miłą chęcią jestem w stanie polecić np. mydevil albo swits ;)

 

trieto: Akurat pochodzę z rodziny samych karnistów, także mam pełną świadomość tego co piszę, jak piszę i gdzie piszę ale dziękuję bardzo za troskę :)

Edytowano przez Spoofy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×