Skocz do zawartości
krzysiek02

Play rejestracja numeru

Polecane posty

Witam. Za rejestracje numeru w Play dostałem 100 zł + bonus 400 zł niestety trzeba go wykorzystać w 30 dni czego nie jestem w stanie zrobić. Ma ktoś jakiś pomysł jak te pieniądze wykorzystać? Nie wiem czy można to wykorzystać na premium sms. A może jest możliwość doładowania komuś konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bonus jest tylko na wygadanie lub internet.. i w play żeby było ciekawie obowiązuje tylko na 3 pierwsze zarejestrowane karty sim na osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Nie wykorzystasz tego na premium SMS. Generalnie i tak nic nie warty jest ten bonus poza pakietem neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego nie wykorzysta, praktycznie w każdej sieci obwarowali to limitem 30 dni z wyłączeniem premium, roamingu, bez możliwości przelewania tych środków itd. itp. Dlatego tak się mogą ścigać w reklamach, że jedni dają 100zł, inni 500, a kolejni nawet 1000, taki marketingowy kit, bo w praktyce tak naprawdę średnia wykorzystania tego wyjdzie co najwyżej kilkadziesiąt złotych, tyle przeciętny użytkownik powinien sobie w tych reklamach i promocjach przeczytać pomiędzy wierszami.

 

W zasadzie nie rozumiem do końca po co te firmy telekomunikacyjne próbują tak odrobinę osłodzić te wymuszone przez polityków udostępnienie swoich danych osobowych do kolejnej bazy danych. Wydaje mi się, że jedyne na co liczą, to przejęcie kilku klientów przy okazji przenoszących się pomiędzy sieciami oraz zatrzymanie u siebie tych swoich, co mogliby się skusić promocją innych i odejść.

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to da się to przedłużyć, przynajmniej u mnie się udawało, wystarczy przy końcu ważności środków promocyjnych(za rejestrację) doładować konto za 5 zł przez ich fanpage na facebook'u który przyznaje 15% wartości doładowania na konto promocyjne i tym sposobem kasa z bonusu rejestracyjnego przedłużał się o 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedyna korzyść przy rejestracji kart sim w play to 100 gb internetu, żeby było ciekawie zarejestrowałem właśnie 3 karty w odstępach miesięcznych i mam / miałem po 100 gb co miesiąc za free - nie za free bo za 5 zł bo tyle kosztował starter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladcapierscieni

Z tego co gdzieś czytałem wczoraj play jeszcze wzmocnił walkę o klientów i teraz przy rejestracji numerów można wygrać ileś tam zł. Niby nic ale nie wątpię, że wielu skusi dodatkowy udział w darmowej loterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jak tyle dają to może trzeba zrobić masowe akcje wykorzystywania tegoż? Siedzieć 24h na necie z podłączonym telefonem do kompa (ładowanie) który będzie robił za router i doić te pakiety. Tak samo przy rozmowach, gadać ile wlezie. Padnie im sieć z przeciążenia to przestaną dawać takie ściemy-promocje. Lidl się już nauczył po akcji oddawania pustych opakowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 2010 roku jestem w Playu (najpierw 3 lata w MIXie, potem na kartę, a obecnie korzystam z Formuły) i nigdy nie miałem powodów do narzekań. Za to znajomi psioczą na Orange i uciekają z tego "kołchozu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem bonusy w Orange to taki internet syfiasty miałem, że hej.. zgłaszałem reklamacje: info zwrotne to awaria nadajnika w pobliżu mimo "naprawy" do końca tej promocji gówno a nie internet miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem bonusy w Orange to taki internet syfiasty miałem, że hej.. zgłaszałem reklamacje: info zwrotne to awaria nadajnika w pobliżu mimo "naprawy" do końca tej promocji gówno a nie internet miałem.

 

Ja z kolei odwrotnie w Playu z internetem było bardzo kiepsko a po przeniesieniu do pomarańczowych śmiga aż miło. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×