Skocz do zawartości
Sklepowy12

Poczta Polska

Polecane posty

Witam,

 

Mam pytanie otóż nie dochodzą do mojej skrzynki listy - bankowe itp co można w tej sytuacji zrobić? Moze lepiej wziąć skrytkę pocztową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyślij sam do siebie list będziesz miał numer listu i będziesz mógł dowiedzieć się co z nim się stało. Najlepiej poproś kogoś znajomego z innego miasta ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

To zatrudnij wróżkę, bo na forum nikt Ci za darmo z fusów nie wywróży.

 

Może zawsze flaszke postawić listonoszowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może sąsiad jest fanem literatury i czyta twoje listy z skrzynki. Forum dotyczące webhostingu jest świetnym miejscem na pytania o pocztę polska. Powodów jest dużo - sąsiad, listonosz ale głównie to złe adresowanie. Ostatnio spotkałem się z przypadkiem gdy bank adresował Słowackiego 12 m.3 jako Słowackiego 12/3 - co zabawne poczta zwróciła ten list ;). Nikt ci tutaj nie pomoże - idź do właściwego urzędu pocztowego do swojej lokalizacji i zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku przesyłek rejestrowanych nadawca może złożyć reklamację, dowiedzieć się co się z przesyłką stało, gdzie doszła, a gdzie już ślad po niej zginął.

 

W przypadku przesyłek nierejestrowanych... szukaj wiatru w polu, nic nie sprawdzisz w sposób oficjalny, chyba że po prostu zwyczajnie po ludzku się pogada z listonoszem i pracownikami w urzędzie, może komuś coś w pamięci utkwiło odnośnie konkretnego adresu/przesyłki i będą w na tyle dobrym humorze, że pomogą.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może sąsiad jest fanem literatury i czyta twoje listy z skrzynki. Forum dotyczące webhostingu jest świetnym miejscem na pytania o pocztę polska. Powodów jest dużo - sąsiad, listonosz ale głównie to złe adresowanie. Ostatnio spotkałem się z przypadkiem gdy bank adresował Słowackiego 12 m.3 jako Słowackiego 12/3 - co zabawne poczta zwróciła ten list ;). Nikt ci tutaj nie pomoże - idź do właściwego urzędu pocztowego do swojej lokalizacji i zapytaj.

Masz problemy, że wzrokiem?

Przeczytaj sobie opis pod forum " Piaskownica"

"Tutaj możecie pisać na dowolny temat nie związany w żaden sposób z Web Hostingiem."

Zresztą nie jest to pierwszy post nie związany z web hostingiem i jakoś nie widziałem twoich mądrości u innych.

 

A co do samego tematu, dzieki wszystkim za rady wezmę sobie skrytkę pocztową i wtedy może nie bedzie problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież listy np. z banków czy urzędów zostawia się za potwierdzeniem odbioru, które ktoś musiał za Ciebie podpisać, dziwna sprawa... :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież listy np. z banków czy urzędów zostawia się za potwierdzeniem odbioru, które ktoś musiał za Ciebie podpisać, dziwna sprawa... :blink:

Oczywiście, ze nie. Ostatnio dostałem biznesowa Vise z ING, która leżała jako zwykły list w skrzynce:-) żadna taka korespondencja nie przyszła nawet poleconym, nie mówiąc już o "za potwierdzeniem odbioru" czyli żółta karteczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw faktycznie sprawdz ten adres a jak jest w porzadku to ja bym sie faktycznie upominał o swoje na poczcie, jakieś skargi czy zażalenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×